reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Leżące fonoterolowe przyszłe mamusie

Czasami takie leżenie jest nawet przyjemne ale nie w przypadku gdy starsze dziecko wisi na Tobie od tygodnia (nie chodzi do przedszkola bo chora). Jak sie Nią zająć? była cierpliwa przez pierwsze dni ale już dostaje bzika a ja z Nią. Przecież mam wstawać tylko do łazienki?! Kocham ją nad życie ale wolałabym, żeby na te kilka godzin znikała z domu. Czy jestem podłą matką?
 
reklama
Od kilku dni biore Fenoterol.Strasznie mnie trzesie i jestem nerwowa.Czy to mija?
Czy sa jakies skutki uboczne brania tego leku?
 
na poczatku sa takie objawy no i bierze sie go do 37 lub 38 tygodnia ciazy o iule jest to konieczne....
 
Ja brałam z asmagiem i nawet mnie nie telepało ...:) a brałam do 37 tg i myslałam że jak odstawie to będę juz rodzić ale synus urodził się 3 dni po terminie.. :) Pozdrowionka
 
ja do fenoterolu dostawalam chyba relanium... w kazdym razie uspokajacza jakiegos bo bez tego zupy zjesc nie moglam ;-)

no i nie dostawalam go bez przerwy... - chyba tylko tydzien... jak skurcze sie wyciszyly to przestali mi go dawac i bylo juz OK - nie mialam skurczy, rozwarcia itp...
 
Do końca się fenoterolu nie bierze bo po 38 tygodniu z tego co wiem jest nieskuteczny... Do dawki powyłej 3 połówek dziennie zalecany jest lek zmniejszający kołatanie serducha i niepokój- isoptin.. Ja brałam w tej ciąży fenoterol przez jakieś 4 miesiące i właśnie wczoraj minął mi termin!! Pozdrawiam!!
 
reklama
Do góry