reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Leżące fonoterolowe przyszłe mamusie

to fakt tlepie jak nic:-D, ja go brałam do końca 36 tyg plus coś na uspokojenie , kiedy odstawilam urodziłam za dwa dni:)żadnych skutków ubocznych:):happy:
 
reklama
Dziekuje Wam bardzo za odpowiedzi.
Ja juz od wczoraj biore 10 polowek.Jak nie bedzie lepiej to szpital i kroplowka mnie czeka.
 
Dziwczyny, czy któras to brała lub bierze w ciąży? jesli tak to wiecie moze czy trzeba to odstawić przed porodem? i po ilu dniach widac pierwsze rezulaty jego działania?
 
Ja biorę-obniża tętno i ciśnienie. U mnie widać bylo rezultaty juz po jednej tabletce. Lekarz kazał mi brać do porodu.
 
Ja brałam Isoptin i Fenoterol razem przy pierwszej ciąży, isoptin hamuje również czynność skurczową macicy . Lekarz mi tłumaczył że wycisza organizm. Odstawiłam go na początku 37 tygodnia.
 
a mnei mówią lekrze, zę mambrać do końca isoptin- jejku ja już nic nie rozumeim i będę rodzic 20 godzin - przy moim seduszku to nie najlepszy pomysł:(
 
nie no nie wiem, ale skoro Iwa napisała, że hamuje również czynność skurczową macicy to tak sobie pomyslałam, że może wydłużyć czas porodu......
 
Najlepiej skonsultuj to z lekarzem-ja biore isoptin , bo mam problemy z sercem. W zwiazku z tym bede rodzic przez cc.
 
reklama
Suzou, ja brałam isoptin w drugiej ciąży do samiutkiego końca - dzidziuś urodził się 6 dni po terminie, a poród 3,5 godziny od pierwszego skurczu w domu do urodzenia małego, więc może i u Ciebie nie będzie źle - moja lekarka mówiła, że on hamuje przedwczesne skurcze, ale jak już poród ma się rozpocząć to po prostu się dzieje i isoptin w nim nie "przeszkadza". Powodzenia.
 
Do góry