reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Leżące fonoterolowe przyszłe mamusie

reklama
Ja również od tygodnia dopiero ale biorę isoptin 3 razy dziennie dodatkowo jeszcze betaloc. Lekarz powiedział że dzięki temu uspokoją się bicia serca i skurcze które mam od początku ciąży i przez nie ciągle jestem również na duphastonie i luteinie. Mam nadzieję, że isoptin i betaloc będą utrzymywały to by bicia serca były normalne:)
 
Kilka lat temu również miałam ataki arytmii dostałam skierowanie do szpitala na dokładne badania i na holter ale madrzejsza chciałam być i przemęczyłam się na lekach i jakoś przyzwyczaiłam się do tych kołatań i szarpania w klatce ( wiem głupia byłam) i teraz jakoś ponad tydzień temu zaczeło się znowu tylko że doszły do tego duże duszności i lekarz od środy włączył leki na serce i teraz czeka mnie wizyta u kardiologa i dokładne badania co się dzieje.
 
no tak........trzeba było się przebadac. Dawaj znać koniecnzie co Ci lekrz powiedział i naljlepij niech Ci zrobi od razu holtera....To rozumiem, ze przez te parę lat jestes na lekach nasecowych czy kiedys miaąłś te ataki lekarz dął leki przesżło i leki odsatwiłas a one nie wracały? Nawet ekg wtedy nie miałaś?
 
Brałam atenolol , miałam wtedy ekg i ukg i wyszło na ukg coś nie tak z jedną komorą ale wtedy dla mnie była ważniejsza praca dyplomowa i teraz płacę za głupotę:(
 
Ja miałam skurcze i rozwarcie w 25 tygodniu i aby wyciszyć organizm lekarz mi przepisał właśnie fenoterol i isoptin. Tak wyciszyłam organizm że urodziłam w terminie i w 3,5 godziny.
 
reklama
Do góry