reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Leżące fonoterolowe przyszłe mamusie

reklama
Zarówno skurcze (jesli są czeste) jak i samo rozwarcie powinny być pod kontrolą lekarza.
Jak często masz skurcze? Powinien zbadać Cie lekarz i wyslać na ktg.
 
Hejka:-)
Dokładnie, też podzielam zdanie "Anitaa84". W końcu czop śluzowy to też taki swego rodzaju korek , który chroni macicę przed wtargnięciem różnego rodzaju drobnoustrojów. Niestety nie wiem jaki masz układ ze swoją położną, ale wydaje mi się , że najlepiej by było pojechać na izbę przyjęć do szpitala i zasięgnąć tam porady. :-DTrzymaj się - już nie długo przytulisz swoje maleństwo;-)Powodzenia
 
Ja bez czopa już 3 tydzień zaczynam-i z rozwarciem na palec:tak:a szyjka mocno trzyma nadal.Jeśli czop nie była podbarwiony krwią to możesz jeszcze pochodzić trochę ale równie dobrze możesz urodzić lada moment...Życzę szybkiego i mało bolesnego porodu!
 
To mnie nastraszyłaś:szok:, ja myślałam ze to juz długo jak chodzę tydzień...:shocked2: Mój nie był podbarwiony właśnie. Ale może maluszek już mnie nie będzie długo trzymał.
 
Witam się i ja po 12 dniach pobytu w szpitalu wczoraj wyszliśmy. Mateuszek urodził się 1 września o 2.30 z wagą 3500 i mierzył 57 cm. Niestety długi poród naturalny musiał skończyć się cc ponieważ mały za szybko przekręcił się główką i trzeba było szybko ciąć aby nie udusił się w kanale. Jest słodziutki:) pije ładnie z cyca ale jak z zegarkiem w ręku co 2- 2,5 h więc nocki są ciekawe. Ja powoli dochodzę do siebie ale nie żałuję niczego ani chwili i ani jednego bólu bo największe moje szczęście jest już z nami:)
Nadrobię co się u Was działo może kiedyś jak będzie czas...:) pozdrawiam:)
 
naftanalek gratuluję maleństwa:-)
Dużo zdrowia dla Was obojga.
Ja też miałam cc, o bólu szybko się zapomina jak już się ma przy sobie swoje ukochane maleństwo.
 
reklama
Dziewczyny od skrocenia do rozwierania szyjki daleka droga?? Kurcze lekarz mi nakrecil straszna schize- jestem w 34 tc i skrocila mi sie szyjka z 34 mm do 16. Mowi ze to zagrozenie porodem przedwczesnym i mam wylaczyc sie na 2-3 tygodnie ze wszystkiego i lezec. Jak to u was wygladalo?:eek:
 
Do góry