reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Leżące fonoterolowe przyszłe mamusie

Elinek gratuluje malenstwa !!! :-D:-):tak:
Co slychac u Was dziewczyny ?? Jak sie czujecie ??
Syla ale Ci urosla corcia - ile juz wazy ?? Moj Kondziula za 5 dni konczy trzy miesiace :-D:-) Trzyma juz glowke a rozgadal sie tak, ze w calym domu go slychac w ogole sie zrobil taki zywy, energiczny, radosny - mam takie wrazenie jakbysmy weszli w nowy etap - teraz czuje, ze mam z nim kontakt - jest swietnie :-D:tak::-) Pozdrawiam Was dziewczyny :-) Napiszcie co w Was :-D
 
reklama
Gratuluje :-)



A ja mam pytanko odnośnie leków na skurcze,jak to było u Was po odstawieniu,bo ja wczoraj rano o 6 wzięłam ostatnią i dzisiaj coś mi częsciej napina się brzuch i dość nisko w krzyżach mnie od czasu do czasu boli
 
u mnie po dobie pojawiły się skurcze,bardzo delikatne -takie okresowe,dzisiaj narazie krzyże mnie nie bolą jak wczoraj,ale całkiem inaczej się czuje bez leków i no-spy,wszystko intensywaniej czuje,brzuch napina się już nie tak jak wcześniej.Ale cóż,trzeba się pomalutku przygotowywać do bóli,by łatwiej znieść te właściwe :rofl2:
 
Dziewczynki założycielki wątku - przekopałam go od pierwszej strony i wszystkim Wam serdecznie gratuluję za pomyślne urodzenie Waszych pociech, a tym które leżą życzę POWODZENIA. Ponieważ często miałyście badania waszych szyjek podpowiedzcie mi proszę: byłam u nowego lekarza i po zbadaniu mnie od środka powiedział, że szyjka 3 cm czyli chyba ok ale gdzieś tam wchodzi na jeden palec. Jak zapytałam się czy mam rozwarcie powiedział, że nie. Czyli co??????? Podpowiedzcie mi skarbniczki wiedzy.;-)
 
wchodzi na jeden palec-fajnie to określił :-D hehe
szczerze to nie wiem o co mu mogło chodzić,może powiedział "wychodzi na jeden palec" może on ma palucha 3cm :rofl2: sorki ale nie wiem,bo nie spotkałam się z takim stwierdzeniem

jak na ten etap ciąży to szyjke masz super,ja mam trochę ponad 1cm i bardzo dojrzałą,a jestem w trakcie 35tygodnia,ale maluch ma dość nisko główkę i powoduje takie rzeczy u mnie
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny,
Mam do was pytanie odnośnie pessara bo przeczytałam cały wasz wątek i wiem że kilka z was miało z nim doczynienia ;-). Otóż ja mam go od ponad dwóch tygodni, obecnie 27 tc, i mam sobie aplikować globulki żeby nie bylo infekcji i przy zakładaniu wyczuwam ten pessar. Czy wy też tak miałyście? Tak ogólnie to go nie czuję, większość czasu leżę ale jak wstaję albo siedzę to nie czuję jakiegoś ucisku więc wydawało mi sie że jest OK. Zresztą na wizycie po tygodniu od założenia lekarz mówił że jest dobrze i teraz nie wiem czy mam się zapisać do niego wcześniej czy mogę czekać do wizyty, ktora mam 6.10?

I OCZYWIŚCIE GRATULUJĘ WSZYSTKIM MŁODYM MAMUSIOM. STRASZNIE TO POCIESZAJĄCE, ŻE POMIMO TYCH WSZYSTKICH PRZECIWNOŚCI SZCZĘSLIWIE SIĘ WSZYSTKO POTOCZYŁO. JESZCZE RAZ GRATULUJĘ :-)
 
Właśnie nie czułam. Ale może bałam się aplikować je tak głęboko. Dzwoniłam do lekarza i on mówi że tak może być, że się go czuje więc poczekam do wizyty.
 
reklama
hej dziewczynki,
też przekopałam się przez cały wątek i bardzo gratulję wszystkich dzieciaczków i strasznie się cieszę, że są zdrowe i śliczne, bo bardzo mnie to pociesza:tak:
mi w jakimś 12-15 tygodniu bardzo twardniał brzuch, ale po uspokojeniu trybu życia (czyt. przygotowania slubne zakończyły się ślubem;-)), leżeniu i no-spie forte był spokój... czasem mi jeszcze twardniał ale o wiele mniej i krocej...
w 20 tygodniu zaczęło się krwawienie i bóle brzucha, okazało się, że odkleja mi się kosmówka, brałam duphaston i leżałam (najpierw w szpitalu, potem w domu) teraz już się uspokaja i zasklepia...
ale teraz z kolei okazało się, że mam niepokojące skurcze, a więc nadal leżę, biorę duphaston a teraz jeszcze fenoterol... właściwie to się zdziwiłam tymi skurczami bo poza rzadkim twardnieniem i bólami brzucha nic nie czułam, czy to możliwe że ich nie rozpoznałam?
przed fenkiem biorę Staveran i oprócz lekkiego drżenia rąk nie mam żadnych objawów...
wizyta dopiero 28 października i nie wiem czy gdzieś wcześniej nie skoczyć bo chcialabym zobaczyć czy wszystko jest ok...
pozdrawiam Was serdecznie!!
 
Do góry