reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Leżaczek - huśtawka. Proszę o radę !

u nas mata się nie sprawdziła :p mały nie był nią zainteresowany :p szybko zaczął się kulać na brzuch i nie interesują go dyndajace zabawki. chwilę później zaczął kulać się jeszcze bardziej i co chwilę lądował poza matą, więc powędrowała do szafy, a synek fika na kocu z rozrzuconymi zabawkami.

u nas najlepiej sprawdza się tzw. baby roller, dmuchany wałek. kładę na nim małego na brzuchu i wałkujemy. ostrzegam, że po chwili wałkowania bączki strzelają ;)

a fotelik z fp mamy 3w1 i jest rewelacja. mały lubi się bujać, ustawiam go w pobliżu i mogę spokojnie coś porobić. jak był mniejszy to zasypiał w huśtawce ;) niestety za jakieś pół kilo dojdzie do 9 kg a do tylu jest przewidziana huśtawka. szybko można przerobić na krzesełko, też się sprawdza, szczeglnie podczas karmienia. jak mały podrośnie to będzie służyć jako fotelik na biegunach.
 
reklama
Warto jest odwiedzic sklep, który specjalizuje się w produktach dla dzieci. Tam wszystko na spokojnie i przejrzyście można poczytac i wybrac. Także miała taki problem, ale został mi polecony sklep" i do dziś jestem jego zwolenniczką. Spacerówkę, którą tam zakupiłam jest od razu z fotelikiem samochodowym niemieckiej marki ABC design w bardzo przystępnej cenie. Wózki,które tam znajdziesz są lekkie, starannie wykonane i proste w obsłudze co jest bardzo ważne.
:sorry2:
Najważniejsze jest aby było bezpieczne łóżeczko. Warto moim zdaniem zakupic łóżeczko na kółkach, jest bardziej praktyczne. Ja swoje kupiłam w sklepie" z naturalnego drewna sosnowego z szufladą w bardzo dobrej cenie.
:confused2:
Myślę, że możesz śmiało napisać, że to twój sklep ;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry