reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Leżaczki dla niemowląt

kucia

Szczęśliwa żona i mama :)
Dołączył(a)
2 Maj 2007
Postów
258
Miasto
Olsztyn
Kochane mamusie.

Mam do was pytanie. Zastanawiam się nad kupnem leżaczka dla mojej 3 miesiecznej córeczki. Wydaje mi się to rozsądnym zakupem leżaczek ma wbudowane zabaweczki na pałąku melodyjki wibracje. Jezeli macie takie leżaczki w domku podzielcie sie swoimi spostrzeżniami ;-);-)maluszki chętnie w nich siedzą. Jestescie zadowolone?

Czekam na odp i pozdrawiam
 
reklama
Zdecydowanie polecam!!!!!!!! Oto plusy:
1. Mozesz dziecko wszedzie ze soba zabrac ( do drugeigo pokoju, lazienki, kuchni), kiedy musisz cos zrobic, a nie mozesz caly czas z nim byc.
2. Dziecko jeszcze samodzielne nie potrafi siedziec, a juz ma dosc lezenia i zaczyna go wszsytko interesowac dookola - z tej pozycji widzi wiecej.
3. Jesli ma wibracje, to uspakaja, chociaz teraz to pewnie nie bedzie Ci juz tak potrzebne. (chodzi mi o wiek Twojej pociechy).
4. Przydaje sie rowniez wtedy, kiedy chcecie razem z mezem zjesc sniadanie, obiad......, dziecko spokojnie moze samo sobie lezec, a jednak miec Was na oku :-)
5. Mozesz w nim dziecko kolysac,( nam kilka razy tak zasnela, potem jednak przenosimy do lozczka - kregoslup), ale sa i takie, ktore po ustabilizowaniu ploz moze sluzyc za krzeselko.
Polecalabym takie wieksze, do 18 kg, z dwoma pozycjami: do lezenia i do siedzenia jak juz bedzie starsze, wtedy tez poczatkowo moze sluzyc jako krzeselko do karmienia, ale na dluzsza mete odpada, przynajmniej dla mnie, chyba ze masz mocny kregoslup :-) Warto tez zwrocic uwage na to, czy latwo sie sklada, jesli duzo podrozujecie.
 
Ja rowniez polecam lezaczek.Marika uwielbiala w nim lezec a z czasem nauczyla sie sama bujac.
 
Witam :-) My mamy leżaczek i huśtawke (mają regulowane oparcia: pozycja leżąca i siedząca)... jestem z nich zadowolona :tak: Chociaż teraz już coraz mniej z nich korzystamy, ale przydały się ;-) Obecnie moja córeczka ma 7 m-cy... lubi sobie chwilkę posiedzieć w leżaczku, ale nie za długo... no i cały czas musi mieć włączone wibracje... jak nie wibruje to zaczyna marudzić :-D Jak jeszcze sama nie umiała siedzieć to częściej z nich korzystałyśmy. Teraz jak już pewnie sama siedzi i próbuje raczkować to woli bawić się zabawkami na kocyku... :tak: Ale ogólnie polecam... napewno nie będziesz żałowała :-)
 
Witam,
w pelni zgadzam się z poprzedniczkami. Leżaczek to rewelacyjny wynalazek. Długo rozważałam jego zakup, ale w koncu kupilam. Mam go od miesiąca i polecam! Synek uwielbia w nim leżeć, zaczynaja go juz tez interesowac zabawki. Ja mam leżaczek firmy Fisher Price do 18 kg. Mysle, że lepiej kupic wlasnie taki do 18 kg -dluzej posłuży. Pozdrawiam!
 
ja także zdrecydowanie polecam:tak:.
nasz Kuba jest co prawda młodszy(2 miesiące) -leżaczek kupiliśmy niedługo po jego urodzeniu i jesteśmy bardzo zadowoleni. kiedy rano mam do zrobienia kilka rzeczy-po prostu wkładam Kubusia w niego, stawiam na środku pokoju i spkojnie się krzątm, a Kubuś obserwuje mnie i przy okazji widoki za oknem, to samo kiedy gotuję obiad- leżaczek z dzieckiem ląduje na stole:-). kiedy jedziemy gdzieś na kilka godzin zabieramy leżaczek, a nie wózek- można Bobaska w nim uśpić a zajmuje dużo mniej miejsca:-D. jak Kubuś zacznie siedzieć, to wystarczy podnieść oparcie, doczepić pałąk z zabawkami i koniecznie przypiąć Szkaraba szelkami:-).
zdecydowanie polecam!!!
 
Ja również polecam:tak:Przydaje sie na chwile wytchnienia dla mamusi,uspienia maluszka i obserwowania świata:-)My tez zabieramy lezaczek jak gdziej jedziemy.Polecam taki do 18 kg-jak poprzedniczki,albo takie z tacką do jedzenia-ja na razie nie mam fotelika do karmienia i ten lezaczek sprawdza sie rewelacyjnie.Firmy Primi Sogni:-)
A z wibracjami i zabawkami to Fisher Price-super:tak:
 
Mój mały ma 4 miesiące myślicie że opłaca się kupować taki leżaczek z huśtawką bo ja mam straszną ochote kupić ale sama nie wiem.
jakie są wasze opinie?
 
mi powiedziano że jeżeli dziecko jeszcze samo nie siada to żeby nie sadzać w leżaczku, ponieważ, żle się układa,i może się przez to powykrzywiać.
 
reklama
U mnie lezaczek sprawdzil się 100%. Kacper od początku nie cierpiał łóżeczka za to w leżaczku mógł spędzać czas godzinami. Poza tym tak jak dziewczyny napisały przydaje się jak chcemy ugotować obiadek czy zrobić iine rzeczy. Zabierałam młodego ze sobą i był zainteresowany tym co ja robię a ja mówiłam wtedy do niego zaczepiałam i zawsze wiedział że mama jest blisko:-D
 
Do góry