reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

LH I estradiol przy stymulacji do in vitro

Dołączył(a)
9 Październik 2019
Postów
3
Witam
Bardzo proszę o informację, jaka rolę przed stymulacja odgrywa poziom LH i estradiolu we krwi?
Jestem w trakcie długiego protokołu, lekarz zlecił mi badania tych hormonów w 2d.c. I ma podstawie wyników stwierdził od razu, kiedy powinnam zacząć przyjmować menopur celem stymulacji po uprzednim wyciszeniu gonapeptylem.
Mój wskaźnik LH na 2dc wyniósł ponad 6, estradiol 15. Czytałam na kilku forach wypowiedzi dziewczyn, że ich lekarz ściśle kontroluje wyniki tych hormonów nim rozpoczna symulacje, natomiast mi bez ponownego zlecenia badań kazano rozpocząć symulacje za kilka dni. CYtalam, że wynik LH owinien wynosić do 3 w dniu rozpoczęcia stymulacji, dlaczego jest to takie ważne? Martwi mnie to, że mam rozpocząć symulacje bez uprzedniego sprawdzenia, czy poziom hormonu spadł. Jestem głęboko zaniepokojona.

Proszę o informację, jakie znaczenie ma poziom LH <3 przed rozpoczęciem stymulacji.
 
reklama
Do góry