reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Liczy się kreska i ogół czy jednak lipa...?

innajestem

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
1 Październik 2016
Postów
30
Nie będę pisać tysiąc pięćset zdań. Od razu do sedna.
15.09 wypadła owulacja.
29.09 powinnam dostać okres, nic przez większość dnia nie wskazywało na to, więc wzięło mnie na testowanie, około 17 zrobiłam, wyszła ledwo widoczna, więc na drugi dzień z rana około 6, drugi, też była druga trochę bardziej widoczna. Testy z innych firm. Kreski były widoczne około 2/3 minuty od testu.
Dorzucam zdjęcie, górny test był z 2 dni, dolny ze wczorajszego rana.
IMG_20160930_185516.jpeg

Pytam, bo do poniedziałku chyba nie wytrzymam, a wiem, że podobno drugą kreskę często lekko widać, bo "ona tam jest skuli reakcji chemicznych", a druga strona jest taka, że jasna kreska to też ciąża.
Kończąc... Co Wy myślicie?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 

Załączniki

  • IMG_20160930_185516.jpeg
    IMG_20160930_185516.jpeg
    25 KB · Wyświetleń: 8 127
reklama
Ciąża jak nic moja pierwsza tez byla slabo widoczna i to po terminie miesiączki drugi test juz byl wyraźniejszy...
Jest slaba jeszcze bo ciaza jest wczesna i male stezenie bthcg jest jeszcze.
Zrob betę czy prawidłowo przerasta
I pamiętaj ze nie ma prawa byc drugiej kreski jak ktoś nie jest w ciąży nawet jasnej.
 
reklama
Ja zawsze chciałam wiedzieć na początku czy pęcherzyk jest dobrze umiejscowiony w macicy resztę to wiadomo ze dowiesz się później. Krótko po wizycie jakiś tydzień dostałam krwawienie ale jadąc do szpitala miałam już potwierdzone od lekarza że jestem w ciazy. Mój urwis ma już prawie 1.5 roku☺
 
Ja zawsze chciałam wiedzieć na początku czy pęcherzyk jest dobrze umiejscowiony w macicy resztę to wiadomo ze dowiesz się później. Krótko po wizycie jakiś tydzień dostałam krwawienie ale jadąc do szpitala miałam już potwierdzone od lekarza że jestem w ciazy. Mój urwis ma już prawie 1.5 roku☺
Kurde ja to 7 testów zrobilam bo nie mogłam uwierzyć a ze ciaza młodsza i nic nie było widać na usg to dopoki nie zrobiłam bety to wkrecalam sobie różne rzeczy masakra jak sobie przypomnę
Pamiętam jak mialam mojemu test wysłać bo mówił ze na pewno jestem w ciąży zrobiłam juz miałam zdj robić a tu druga kreska jeju nie zapomnę tego. .:D wariacje ze mną mial a długo się nie staralismy ale ze chciałam dzidzie to jakoś nie mogłam uwierzyć w swoje szczęście :D
 
Mi to szybko testy wyszły pierwsza ciąża u nas to taka wpadka była dostałam nie taki okres więc zrobiłam test i okazało się że ciąża drugi zrobiłam dla pewności pięć dni po jak mi się ten niby okres skończył.☺ a drugi raz był na zasadzie jak będzie to będzie i pierwszy strzał celny;)
 
Mi to szybko testy wyszły pierwsza ciąża u nas to taka wpadka była dostałam nie taki okres więc zrobiłam test i okazało się że ciąża drugi zrobiłam dla pewności pięć dni po jak mi się ten niby okres skończył.☺ a drugi raz był na zasadzie jak będzie to będzie i pierwszy strzał celny;)
Ooo no widzisz:) a ile maja dzieciaczki? :)
 
reklama
Do góry