reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Liczy się kreska i ogół czy jednak lipa...?

innajestem

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
1 Październik 2016
Postów
30
Nie będę pisać tysiąc pięćset zdań. Od razu do sedna.
15.09 wypadła owulacja.
29.09 powinnam dostać okres, nic przez większość dnia nie wskazywało na to, więc wzięło mnie na testowanie, około 17 zrobiłam, wyszła ledwo widoczna, więc na drugi dzień z rana około 6, drugi, też była druga trochę bardziej widoczna. Testy z innych firm. Kreski były widoczne około 2/3 minuty od testu.
Dorzucam zdjęcie, górny test był z 2 dni, dolny ze wczorajszego rana.
IMG_20160930_185516.jpeg

Pytam, bo do poniedziałku chyba nie wytrzymam, a wiem, że podobno drugą kreskę często lekko widać, bo "ona tam jest skuli reakcji chemicznych", a druga strona jest taka, że jasna kreska to też ciąża.
Kończąc... Co Wy myślicie?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 

Załączniki

  • IMG_20160930_185516.jpeg
    IMG_20160930_185516.jpeg
    25 KB · Wyświetleń: 8 128
reklama
Teraz wyszło mi coś takiego...
IMG_20161002_065256.jpeg

Nie wiem co myśleć, nadal to bardzo jasna kreseczka, pojawiła się też około 2 min... Okresu dalej brak, piersi bolą przy dotyku, ale kreska... Chyba, że jak wyschnie będzie bardziej widoczna... Nie wiem..

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 

Załączniki

  • IMG_20161002_065256.jpeg
    IMG_20161002_065256.jpeg
    42,2 KB · Wyświetleń: 1 799
reklama
Też miałam bladziutkie po 3min i ciężko było się cieszyć. Zrobiłam 8 testów w sumie, 2 dni po spodziewanej @ wyszła juz taka super grubiutka. Najbardziej zadowolona byłam z Bobo-testów :-)
Teraz zaczynam 9tc.

Zdrówka życzei jak najmniej mdłości :-)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Idz na betę jak mówią dziewczyny zrob dwa razy czy dobrze przyrasta:)
Test testowi nie równy ale kreska jest:)
Mi tez na takim wyszla chyba jasniejsza niz na innych na początku:)
Kup sobie jak chcesz miec wyraźną taki co sie macza w kubeczku z moczem w rossmanie sa ;)
U mnie tez jasne a 3 dni później krechy jak talala az granatowe były:)
 
@KaSia86 mi ogólnie by też wypadało dziś 4t5d. :D
Mam dylemat czy iść do tego lekarza czy może jeszcze poczekać, bo swego czasu okres już mi zrobił taki numer, ale wtedy nic nie wyszło na teście, a tu różowiutka leciutka kreseczka i nie zmieniała się przy testowaniu.
Doradzilam się mamy, ona stwierdziła, że na każdym teście druga kreseczka jest jako tako widoczna, ale potem tak żartowało troche, że muszę więcej jesc albo coś... Sama nie wiem co myśleć. :x

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
@KaSia86 mi ogólnie by też wypadało dziś 4t5d. :D
Mam dylemat czy iść do tego lekarza czy może jeszcze poczekać, bo swego czasu okres już mi zrobił taki numer, ale wtedy nic nie wyszło na teście, a tu różowiutka leciutka kreseczka i nie zmieniała się przy testowaniu.
Doradzilam się mamy, ona stwierdziła, że na każdym teście druga kreseczka jest jako tako widoczna, ale potem tak żartowało troche, że muszę więcej jesc albo coś... Sama nie wiem co myśleć. :x

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Ja jak nie bylam w ciąży to mi żadna kreska nie wychodziła nawet blada
 
Do góry