reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Liczy się kreska i ogół czy jednak lipa...?

innajestem

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
1 Październik 2016
Postów
30
Nie będę pisać tysiąc pięćset zdań. Od razu do sedna.
15.09 wypadła owulacja.
29.09 powinnam dostać okres, nic przez większość dnia nie wskazywało na to, więc wzięło mnie na testowanie, około 17 zrobiłam, wyszła ledwo widoczna, więc na drugi dzień z rana około 6, drugi, też była druga trochę bardziej widoczna. Testy z innych firm. Kreski były widoczne około 2/3 minuty od testu.
Dorzucam zdjęcie, górny test był z 2 dni, dolny ze wczorajszego rana.
IMG_20160930_185516.jpeg

Pytam, bo do poniedziałku chyba nie wytrzymam, a wiem, że podobno drugą kreskę często lekko widać, bo "ona tam jest skuli reakcji chemicznych", a druga strona jest taka, że jasna kreska to też ciąża.
Kończąc... Co Wy myślicie?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 

Załączniki

  • IMG_20160930_185516.jpeg
    IMG_20160930_185516.jpeg
    25 KB · Wyświetleń: 8 128
reklama
reklama
A jak to wygląda z tym kwasem foliowym?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Jeżeli nie bralas przed ciąża to dobrze żebyś już zaczęła brać ja do 3 miesiąca bralam tylko folik a potem juz wszystkie witaminy falvit mama. Kwas foliowy zmniejsza ryzyko wad cewy nerwowej rozszczepu kręgosłupa
 
Ja kwas zaczelam chyba od 4 tyg przed ciaza sporadycznie nic sie nie stanie zadko ktos bierze przed:) Kinia ja też witamin szybko nie brałam chyba dopiero od 16 tyg bo lekarz mówił ze wcześniej nie ma co najlepiej z pożywienia:)
Potem kupilam doppelcherz mama premium bo zależało mi na dobrym składzie i kwasach dha
A inne jak patrzyłam to niedosc ze drozsze to jeszcze oszukane
Ja za swoje w aptece 45 zl ale na necie sa tańsze:)
Innajestem w 2 trym i na początku 3patrz żeby witaminy miały kwasy dha one sa wazne bo w 3 trym najintensywniej rozwija się mozg :)
I one sa potrzebne:)
600 zeby bylo:)
Zobacz sobie te co napisałam z doppelcherz:)

Kinia właśnie odnosnie falvit mama
Mama ostatnio kupiła mi osobno prenatal dha i falvit mama.bo nie było moich z doppelcherz i w tych falvit jest witamina a a z tego co wiem to w żadnych witmainach jej nie ma bo mówią ze niby w pożywieniu duzo i żeby nie brać w tabletkach bo mozna ja przedawkowac ale lekarz mowil ze spokojnie mogę brać bo pewnie sa bezpieczne ilości i się zastanawiam czy zostawić ja na po porodzie i kupić swoje czy brać je normalnie?
Bo ty bralas cala ciążę falvit mama tak?:)) poradzzz cos kochana :p
Tak naprawdę czytałam na bb w jakimś artykule ze nadmiar witmain tabletek tez nie jest dobry ze najlepiej z pożywienia się wchłaniają żeby tylko kwas foliowy wit d i kwasy dha ale to pewnie takie spekulacje jeszcze hehe:p
 
reklama
Do góry