reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Linki do ciekawych i pomocnych stron

Ma_Dunia

Fanka BB :)
Dołączył(a)
15 Luty 2007
Postów
3 054
Rozwiązania
0
Miały być sprawy techniczne, ale wpadłam na lepszy pomysł. ;-)

Proponuję stworzyć listę fajnych stron internetowych. :-)


Propozycje na listę proszę przesyłać na PW lub umieszczać na tym wątku (linki będą kopiowane a posty kasowane, aby wątek się nie rozciągnął). Obok linku proszę dopisać co na tej stronie się znajduje. Aby lista była przejrzysta propozycje będę umieszczała w kilku edytowanych postach.
 
reklama
Dołączył(a)
17 Sierpień 2010
Postów
8
Rozwiązania
0

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry