reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Linki - te bardziej i mniej potrzebne :)

HARSHARANI - JESTEM W SZOKU JAK PROFESJONALNIE TO WYTLUMACZYLAS!!!!
EXTRA..NIE SADZE BY TERAZ KTORAŚ Z DZIEWCZYN MIALA PROBLEM ZE WSTAWIENIEM SUWACZKA!!!!!
 
reklama
dziekuje :)


a tu wam wklejam jak mozna wklejac linki ze slowem...zeby nie widnial wezyk znakow a slowo :)
Rowniez ja sie tym bawilam :)



kiedy wstawiasz link, musisz cos dodac do tego wpisalas..
Klikasz w panelu na to cos z ziemia, tak samo jakbys normalnie link wstawiala,
pamietaj zeby skasowac czy tam wymazac istniejacy automatycznie w tym okienku skrot http:// , bo to wazne jest...

powiedzmy ze chce zeby mi wdinoal napis ' Twoj napis'
wiec w okienku url wyglada to tak ( daje adres przykladowy wp.pl):
Untitled%201.jpg


tylko wszystko bez spacji... to znaczy nie liczac napisu twojego ( chociaz ostatnia litera twojego napisu musi sie laczyc z koncowka.

powinno sie wtedy wyswietlic

Twoj napis


i bedzie Cie przekierowywac do strony wp.pl ( czyli podanej w linku)
 
Super, może w końcu się troszkę podszkolę... przy okazji mam pytanko jak zmienić coś we wcześniej pisanym poście?:confused: Chodzi mi np. o listę w quizie, chcę wpisać Nuśkę.
 
reklama
Do góry