reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Linkownia - WAŻNE - zasady w pierwszym poście !!!

reklama
Dziewczynki,
zaczełam współpracę z taką cukiernią artystyczną Cukiernia artystyczna, torty angielskie, artystyczne, muffiny, babeczki, tarty - Słodkie Słówka
i mamy wydaje mi sie fajną ofertę :)
Same zobaczcie :)

OFERTA NA URODZINY / ROCZEK - TORT + ZAPROSZENIA! (2019094259) - Aukcje internetowe Allegro

Hm... tylko odbiór z Łodzi niestety... Bo tak mysle, ze torta przecież nie da sie wysłać nawet kurierem ;/

Aaaaa i dla Dziewczynek z BB - rabat 15zł :)

I korzystajac z okazji zapraszam do mojej Galerii Zaproszen

www.galeria24.home.pl

Roczki Naszych Maluszków tuż, tuż :)
 
reklama
zamówiłam zaproszenia na roczek u naszej Asi.............juz sie nimi ciesze bo trzymam je wlasnie w dłoni..........są piekne...zrobione zgonie z moim życzeniem i marzeniem)))sa takie jak chcialam,starannie wykonane ,dopieszczone,az milo trzymac je w rekach))))jesli jestescie na etapie kupna zaproszen polecam Asie.....szybko i rzetelnie i za niewielkie pieniażki w porownaniu z konkurencyjnymi firami.My jestesmy bardzo zadowoleni.
 
Do góry