reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Linkownia

Dane podane przez Kasię były nieaktualne. Susannah i Trinny będa w PL 12 czerwca.
Na stronie Galerii Mokotów jest więcej inforamcji. Może ktoś sie skusi? ;-)

To będzie show stylu tego, do którego podałam filmiki w poście 6-stym tego wątku.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Trinny i Susannah gdy były w ciąży (obie w tym samym czasie) nagrały kilka odcinków What not to Wear dla facetów - jak ktoś przegapił
[video]http://v.youku.com/v_show/id_XNzA1MTY5NTI=.html[/video]

Po prawej stronie inne całe odcinki z seri WNTW...swoją drogą ciekawe jak wygląda klawiatura do pisania po chińsku ;-) :D
 
Ostatnia edycja:

Załączniki

  • 02_2011.jpg
    02_2011.jpg
    66,1 KB · Wyświetleń: 121
  • 2011_02_900_txt.jpg
    2011_02_900_txt.jpg
    48,1 KB · Wyświetleń: 130
reklama
Ja wkręciłam się ostatnimi czasy w zakupy internetowe, w zasadzie nie tylko z wygody, ale i ze względu na to, że na te normalne nierzadko po prostu nie mam czasu. Mogę wam więc polecić kilka moich ostatnich odkryć. Polecam między innymi brytyjski sklep z ciuchami Asos. Ma mnóstwo promocji i darmową przesyłkę do Polski, a ciuchów jest tam naprawdę mnóstwo, od drogich marek po tańsze sieciówki. Poza tym wynalazłam sobie ostatnio coś takiego jak klub zakupowy. Jest to serwis, do którego dostęp mają jedynie osoby zalogowane, ale proces ten nie zabiera dużo czasu. Ogólnie rzecz biorąc jest to strona z bardzo różnorodnymi wyprzedażami. Można tam znaleźć nie tylko ubrania, biżuterię i dodatki, ale również sprzęty kuchenne i akcesoria domowe. Sama robiłam tam jak dotąd zakupy ciuchowe i dla siebie i dla mojej małej. Ja kupiłam sobie śliczną sukienkę i perfumy, ona z kolei wybrała kilka fajnych ciuszków z Disneya, a niedługo potem mąż zamówił tam sobie adidasy i spodnie dresowe, więc dla każdego coś miłego :)
 
Do góry