reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Linkownia

W związku z tym, że ostatnio ściągnął mi mąż muzykę dla Witka i trochę plików już mam, to doszłam do wniosku, że mogę wam je udostępnić. Żeby nie wysyłać tego wszystkiego mailem (bo pewnie i tak by nie przeszło) to "wyhodowałam" chomika i tam wkleiłam muzykę i bajki, takie do słuchania. Może któraś z cioteczek z tego skorzysta.
Chomik BBStyczen2007
Jeśli któraś byłaby chętna udostępnić swoją muzykę lub bajki, a może inne pliki to może je skopiować ze swojego kompa. Hasło dostępu to monika1.
 
reklama
No coś ty :zawstydzona/y: Ja dla was wszystko :tak::-D

A to krótka lekcja wklejania plików do chomika
Jest jeden najlepszy sposób: spakować do archiwum ZIP, i rozpakować przy umieszczaniu (odpowiednia opcja pojawia się pod okienkiem z nazwą pliku).
A mówiąc prościej i po kolei:
  1. otworzyć eksplorator windows lub Mój komputer (lub pulpit, jeśli pliki są na pulpicie)
  2. znaleźć pliki na dysku
  3. zaznaczyć wszystkie na raz
  4. kliknąć prawym przyciskiem i wybrać opcję Wyślij do... -> Folder skompresowany
  5. wtedy obok tych plików pojawi się nowy, spakowany, zawierający je wszystkie
  6. otworzyć Chomika, wybrać ten nowo powstały plik, a następnie zaznaczyć opcję Rozpakuj do tego folderu
Można dodawać katalogi jeśli jest taka potrzeba.
 
Do góry