reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

----->linkownia<-------

Dobry pomysl mialas z tym:tak:Ja wczoraj chcialam zainstalowac Corela ale caly czas mnie wywala na koncu instalacji wiec bede musiala sprobowac innym programikiem
 
reklama
  • Link do stronki z tymi fajnymi ramkami

tam trzeba ściągnąć programik na dysk twardy i na tym programiku już na własnym komputerku dodaje sie ramki do zdjęć :tak::tak:
  • Link do stronki z innymi ramkami też fajne
  • Link do stonki z fajnymi wierszykami piosenkami po angielsku dla dzieci, kolorowanki i różne inne
  • Super strona z Wszystkimi lekarzami każdej "maści" w całej Polsce adresy telefony opinie (stronka naprawdę czadowa)
 
hehe super wlasnie sciągnęłam sobie ten programik co reklamujecie tutaj do rameczek zdjęć
ale frajda hehe.
 
Witam - tez jestem Listopadową mamą

ściągnęłam ten programik do zdjęć - super jest

w ramach podziękowania dorzucę parę swoich ulubionych stronek:

Dość sporo czasu spędzam przy internecie.
Znalazłam parę (moim zdaniem) sympatycznych stronek.

Nie wszystkie linki sa "mojego wynalazku. - Sporo zgromadziłam z Waszych podpowiedzi DZIĘKUJĘ
ULUBIONE MIEJSCA W SIECI (moje)
no - podoba mi się - wrzucam tam zdjęcia ... zabawne itp
BAJERKI do wlepiania na forum, stronki itp
 
DLA MAM
DLA DZIECI (podrośniętych conieco)
 
Ostatnia edycja:
Różności
Rozrywka

 
reklama
Do góry