reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Lipcowa dziewuszka czy lipcowy synuś? Wszystko o płci...

emih

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
vanika... a czujesz że będzie jakaś konkretna płeć czy nie masz jeszcze przeczuć?

reklama

Vanilka

Miasto
UK
Rozwiązania
0
emih czuje ,ze to chlopak drugi bedzie :happy:Nawet jak mysle o tej dzidzi to jako o chlopcu:happy:Ale oczywiscie jak bedzie ksiezniczka rowniez bedziemy szczesliwi :-)
Jak to mowia wazne zeby tylko bylo zdrowe !

emih

Rozwiązania
0
Oczywiście że najwazniejsze aby nasze pociechy urodziły się zdrowe i płeć jest mniej istotna, ale u każdej z nas pojawia się troszke wiekszy usmieszek na mysl wlasnie albo chłopcualbo dziewczynce :-) Za kilka miesięcy zobaczymy co z tego wyjdzie :tak:

Rusia

DORKA:)czerwiec06lipiec10
Miasto
PL/UK
Rozwiązania
0
ja chce do parki CH M CH i C CH wiec zgodnie czujemy, ze bedzie CH:-D

Kasiek1983

Miasto
Łódzkie
Rozwiązania
0
Ja chcę zdrowego dzidziusia, wszystko jedno czy to chłopiec czy dziewczynka, mąż wolał by córunię, a myślę że będzie dziewczynka ;)

keeejt

Miasto
Śląsk
Rozwiązania
0
ja - ???, M - Ch, a ja mam przeczucie że to Dz. Ale na prawde wszystko mi jedno. Ważne żeby po prostu było... :-)

reklama

Rusia

DORKA:)czerwiec06lipiec10
Miasto
PL/UK
Rozwiązania
0
mi tez to nie robi zadnej, ale to zadnej roznicy...tak standardowo napisalam ch..by do parki, ale jak bylaby dziewczynka to byloby tak samo, jak miedzy mna a moja sis - jest roznica 4 lat -mamy super kontakt i nie zamienilabym jej na zadnego brata:-D

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry