reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowa dziewuszka czy lipcowy synuś? Wszystko o płci...

Emih możesz mi dopisać z USG chłopca, a w przewiduje też chłopca, bo już od kilku tygodni miałam takie przeczucie :tak:, tylko się jeszcze łudziłam :-D.
 
reklama
Uzupełnione dziewczynki...
To jedyne niewiadome mamy "pod postacią" Ashiki, Kamy, Malewy, Magdzi i ew Dzameny. A co z Anią-pestką- coś przeoczyłam???
WYnik? (liczę tylko te z nas które się udzielają na głównym i są większą czcionką)
21:16 dla dziewuszek (wojny nie będzie ;)
 
Ostatnia edycja:
Emih u mnie jeszcze niespodzianka:-D Żyje jeszcze nadzieją, że dziewczynka będzie:-D ale z chłopca którego przeczuwam też będę się bardzo cieszyć:-D
 
A kiedy Aniu będziesz wiedzieć?

Sama nie wiem, teraz(za 3 tyg.) jak pójdę na wizytę do gina poproszę o USG, jak odmówi to powiem, że zapłacę(koszt 35zł) i mam nadzieje, że się dowiem, jak nie to USG w 34 tygodniu coś wyjaśni, ostatecznie przy porodzie się dowiem:-D
 
właśnie wróciłam z wizyty u lekarza.Wszystko jest ok,narządy zbydowane prawidłowo i.................
na 100% będzie chłopiec:-)
podświadomie to czułam:)ale ciążę,przechodzę do tej pory identycznie jak z córką:-)tu nie ma reguły na dolegliwości
 
Ashika- dopisałam Twojego syneczka. :-D
DOdatkowo zapisałam Annikę1801 i Ninię79 :tak:
Eijf- została "wyproszona" z listy :sorry2:



Po tym renamencie i z niewiadomą przed wizytą Dzameny, stan wynosi:
21: 17 nadal dla dziewczynek :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry