reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowa dziewuszka czy lipcowy synuś? Wszystko o płci...

reklama
Ja też korzystałam z tej metody, starania na dziewczynkę zajęły nam 3 miesiące, a i tak wyszedł synuś :-D.
 
Ewa81- dopisuję Cię do listy i Twojego synka (wybacz, mam mało miejsca do edycji i na liście znalazły się mamusie które bardzo często piszą (też na ogólnym) dlatego nie ma WSZYSTKICH zgłaszających chęć zaistnienia na liście... Zresztą to taka robocza lista była/ jest bo więcej "informacji" jest na "liście lipcóweczek" :)
 
Ostatnia edycja:
u mnie też dziewczynka, na dodatek w noc przed usg polowkowym mi sie przysnila wredota, co nie chciala nic mamie powiedziec, a jak tata z pracy przyjechal to podbiegla do niego i wszystko mu na ucho powiedziala! :]
 
ja chciałabym dziewczynkę, mój chłopca, przewiduję chłopca, gdyż na dwóch USG niezależnych sobie lekarzy to potwierdziło (choć nie chciałam się dowiadywać ;-p) tak czy owak czy synuś czy córeczka, oby zdrowe, no i najważniejsze że moje własne :-D
 
Witam wszystkie lipcówki, u nas też będzie dziewczynka. ja wiedziałam o tym praktycznie od samego początku gdyż jakoś podświadomie nie mogłam się zwracać do brzuszka jak do płci męskiej. Jakoś żadne imię mi nie pasowało i wszyscy się ze mnie śmieli że wymyslam jakieś głupoty :) Mąż już wybrał imię dla chłopca i jakie było wszystkich zdziwienie gdy w 15 tygodniu lekarz powiedział ze to będzie dziewczynka :) Już tak wcześnie ją widział i się nie pomylił bo teraz to cipulindę wyraźnie widać na usg :)
 
Witam wszystkie lipcówki, u nas też będzie dziewczynka. ja wiedziałam o tym praktycznie od samego początku gdyż jakoś podświadomie nie mogłam się zwracać do brzuszka jak do płci męskiej. Jakoś żadne imię mi nie pasowało i wszyscy się ze mnie śmieli że wymyslam jakieś głupoty :) Mąż już wybrał imię dla chłopca i jakie było wszystkich zdziwienie gdy w 15 tygodniu lekarz powiedział ze to będzie dziewczynka :) Już tak wcześnie ją widział i się nie pomylił bo teraz to cipulindę wyraźnie widać na usg :)

Ojjj jakbym słyszała siebie ;-) też od początku mówilam do małej Zuziu :-) pewnosc byla ogromna że to ONA :-)
 
reklama
Ja miałam tak samo z moim Wojtusiem :) Tylko, że w moim przypadku wszyscy inni byli tak samo jak ja pewni, że to przecież żadna dziewczyna tam być nie może ;P
 
Do góry