reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

Lipcowa dziewuszka czy lipcowy synuś? Wszystko o płci...

emih

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ja też będę oszalała ze szczęścia jak urodzi się chłopiec a nie dziewczynka, ale nie wiedzieć czemu chciałabym ciutke bardziej mieć dwie dziewczyny pod skrzydłami ;-) Jak chcecie dziewczyny, to w miejsce: "ja chcę" powpisuje wam ???, myślę że najfajniejsze odkrycia będą po USG contra nasze przeczuciach. Zastanawiam się czy jeszcze danych z tej tabeli która ktoś podał na linkach nie dorzucić, chcecie?

reklama

aisim

maleństwo jest w drodze..
Miasto
Katowice
Rozwiązania
0
A ja zwlekam z wpisanie m się tutaj bo sama nie wiem ważne żeby maleństwo było zdrowe,a płeć chyba nie gra roli bo to nasze pierwsze dziecko!

Ja - ???(chyba mi obojetne) M - ch, a przeczucie to raz mam że ch a czasem znów dz!! :-)

atabe

Rozwiązania
0
To i ja się wypowiem:tak:
Ja chcę-co tydzień co innego;-)
M chce- Ch
Przeczuwam- Ch
M przeczuwa- Dz

maajka

Czerwcowa mama 2008
Rozwiązania
0
Ja chyba wole dziewczynke,ale czasem tez chlopca,bo coreczke juz mamy-wiec raczej????.Przeczucie mam raczej na chlopca.M przeczucie ma na dziewczynke.

atabe

Rozwiązania
0
przepraszam ale na 1 stronce jest błąd, napisałam, że ja przeczuwam CH, a M DZ:cool2:

geperty

Mamy styczniowe 2007 Kasia Mamusia Nikusia
Miasto
Gdańsk
Rozwiązania
0
Geperty - ja chcę- DZ, M - Dz, przewiduję ???, USG-?

Tak żeby było do pary chcemy dziewczynkę, nasz synek też chce siostrzyczkę :tak:, a przeczucia żadnego nie mam :eek:.

reklama

Newfie

Narazie mama Nat...
Rozwiązania
0
Newfie - ja chcę- CH, M- ?, C- ?, przewiduję CH, USG-?

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry