reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowa dziewuszka czy lipcowy synuś? Wszystko o płci...

reklama
jeżli chodzi o płeć... no cóż - mąż chciałby syna ( mamy juz córkę) a córka siostrę, więc jak tu wszystkim dogodzić. Dla mnie w sumie nie ma to większego znaczenia byleby wszystko było w porządku :)
ja chcę ???, M - DZ. przewiduje ???
 
U mnie małżon przewiduje Dz :cool2:, oby się spełniło, za to synkowi teraz marzy się Wiktorek (synek mojej szwagierki :-D), ja nie mam przeczucia żadnego.
 
Witam Was Dziewczyny! Jestem majówką, część z nas już zna płeć swojego malca, choć nie wszystkie;-) Chcę Wam podać stary, niezawodny sposób na rozpoznanie płci już we wczesnej ciąży, z tym że nie każdy może go zastosować. Należy mianowicie zapytać swoich starszych sióstr, matek i babć jak się czuły w ciąży z dziewczynkami a jak z chłopcami. Chodzi o objawy nie książkowe, raczej niezwykłe. U mnie na przykład na chłopca się często kicha i to kilka razy pod rząd, a mało wymiotuje. Na dziewczynkę natomiast jest dużo wymiotów i do tego ślinotok.
Uwaga - mam partnerów ani swoich kuzynek nie pytajcie, to się sprawdza tylko w Waszej własnej, prostej linii pokrewieństwa. Za to sprawdzalność 100procentowa!:-):-)
 
Witam.
ja chcę DZ, M-Dz, S-CH, przewiduję CH
Synek oczywiście chce braciszka, ale jak mówi: "jak będzie siostrzyczka to nie będzie katastrofa" :-D. On lubi bajkę "Fineasz i Ferb" i w niej jeden z bohaterów ma małą siostrzyczkę Zuzię, która skądinąd jest bardzo cwana :-).
A jeżeli chodzi o pierwszą linię żeńską to mama, siostra i ja (pierwsza ciąża) świetnie znosiłyśmy ciąże i nie było żadnych specyficznych dolegliwości. Mama ma 2 córki, siostra 2 synów, ja na razie 1 syna. Ale w tej ciąży czuję się zupełnie inaczej, tzn. i wyglądam i czuję się jakby mnie walec przejechał :-D, to może jednak będzie córka :-p.
 
Witam Was Dziewczyny! Jestem majówką, część z nas już zna płeć swojego malca, choć nie wszystkie;-) Chcę Wam podać stary, niezawodny sposób na rozpoznanie płci już we wczesnej ciąży, z tym że nie każdy może go zastosować. Należy mianowicie zapytać swoich starszych sióstr, matek i babć jak się czuły w ciąży z dziewczynkami a jak z chłopcami. Chodzi o objawy nie książkowe, raczej niezwykłe. U mnie na przykład na chłopca się często kicha i to kilka razy pod rząd, a mało wymiotuje. Na dziewczynkę natomiast jest dużo wymiotów i do tego ślinotok.
Uwaga - mam partnerów ani swoich kuzynek nie pytajcie, to się sprawdza tylko w Waszej własnej, prostej linii pokrewieństwa. Za to sprawdzalność 100procentowa!:-):-)

kurcze a ja odkad jestem w ciazy kicham jak oszalala i tez pare razy pod rzad,co nigdy sie nie zdarzalo,nawet mojemu M mowilam ze to jakis nowy objaw ciazy.
chetnie podpytam mame jakie mialy objawy ale niestety dopiero w swieta.
 
reklama
kurcze a ja odkad jestem w ciazy kicham jak oszalala i tez pare razy pod rzad,co nigdy sie nie zdarzalo,nawet mojemu M mowilam ze to jakis nowy objaw ciazy.
chetnie podpytam mame jakie mialy objawy ale niestety dopiero w swieta.

hahahah ja też tak kicham , ale w życie bym tego nie skojarzyła z płcią;-)

jejku ja chcę już znać płeć:tak:
 
Do góry