reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowa galeria

reklama
Ankami-jak się kiedyś spotkamy dam ci okulary w prezencie:laugh2:63 kilo to szczupłość? przy 164cm wzrostu?!!!!! ale dziękuje za miłe słowo:) buziak wielki,:sorry2:
w brzusio pójdzie no i w boki już tam mam sadełko:-( dawaj swoje foto! czekamy:)
 
Przecież doskonale wiesz, Marika, jak mi idzie wklejanie zdjęć :laugh2:
Poza tym jestem tak przedpotopowa, że nie mam aparatu cyfrowego, tylko starą dobrą lustrzankę, a skanera jakoś nie umiem podłączyć (już próbowałam, żeby nie było!) :zawstydzona/y:

Co do mojego wzroku - mam doskonały i dobrze oblukałam zdjęcie :yes:
A jeśli mówimy o wadze, no cóż, u mnie jest już 68 przy wzroście 168, więc sama widzisz, że mój bilans wypada gorzej od Twojego ;) ale ja zawsze (nie, nie zawsze, od 7. kl podstawówki) byłam tęga. Od czternastego roku życia mam już rozstępy, więc nie martwię się, że od ciąży mi się porobią ;)
 
Wiecie co chciałabym zamieścić fotkę mojego brzuszka, ale mój mąż od paru tygodni zabiera się za zrobienie mi zdjęcia i jakoś mu to nie wychodzi hihihihi ;-) :-D Postaram się go dzisiaj zagnać i najpóźniej jutro zrobić fotke :-) Ale fakt jest taki, że jestem już w 5-tym miesiącu a nie noszę jeszcze ciuszków ciążowych poza jedną spódnicą którą mąż kupił mi na gwiazdke ;-) bo pierwsze miesiące u mnie to były takie mdłości że schudłam ponad 5 kg hihihihi


[url=http://pregnancy.baby-gaga.com/]
dev181pr___.png
[/url]



 
Kurde juz prezentacje brzuszków to i ja sie musze postarac i zrobic ,choc mi sie wydaje ze go mało widac zresztasame ocenicie;-)póxniej
 
dzięki za miłe słowo:) ja sama sobie zrobiłam zdjęcie, a zdjęcie pomogła mi wkleić zebrra-jeszcze raz ci dziękuje;-) to jednak nie takie trudne jak się wydawało:)
 
reklama
Dzięki dziewczyny za miłe słowa :tak: a mój synalek uwielbia mój brzuch,zasze gdy go zobaczy przypiega aby dawać mu buziaki itd. :-D :tak: :-) ;-)

Marika ty naprawdę jesteś chudzinka!!!! Choć widzę ze teraz ważymy tyle samo (63 kg):-p

No to dziewczyny czekamy na resztę brzuszków i nieważne czy jeden jest bardzo duży a innego nie widać!!!!!!
Dawać foty!!!!
 
Do góry