reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowa mamusie ;) waga wzrost data i wszystko inne

reklama
U mnie Bartek planowany był na koniec lipca tj.28go ale że żwawy chłopak urodził się 21 lipca szybko acz boleśnie równo o 10:00 rano z wagą 4210g oraz długością 61i Apgar 10/10.
Dziś mój chłopak ma 74 cm i 8.600 g. I mówią że zbyt szybko się rozwija A jak u was z rozwojem dzidziusiów? Jak przebiegł wasz poród? Jakieś symptomy wskazywały na akcję?
 
U mnie Bartek planowany był na koniec lipca tj.28go ale że żwawy chłopak urodził się 21 lipca szybko acz boleśnie równo o 10:00 rano z wagą 4210g oraz długością 61i Apgar 10/10.
Dziś mój chłopak ma 74 cm i 8.600 g. I mówią że zbyt szybko się rozwija A jak u was z rozwojem dzidziusiów? Jak przebiegł wasz poród? Jakieś symptomy wskazywały na akcję?
Agatka urodzona 28.06 ale miala byc lipcowa urodzona w 36 tygodniu z waga 2930 52 cm. W tej chwili ok 8 kg I 75 cm. Przewraca sie z pleckow na brzuszek I odwrotnie, sama siada
 
Do góry