reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowa wyprawka

reklama
Pewnie różne sytuacje się zdarzają no i też różne dzieci :) Ja i tak wychodzę z założenia, że nie zaszkodzi kupić ze 2 sztuki body więcej skoro kosztują po parę złoty a miejsca też wiele nie zajmują.
To prawda, zgodzę się z Tobą, dzieci też różnie rosną, jej za to rosły jak na drożdżach bo bardzo szybko musiała zmieniać ciuszki na większe ;)
Moja znajoma przy swojej córce miała tylko 3 sztuki body i 2 pajacyki i też jej starczyło. :tak:
 
To prawda, zgodzę się z Tobą, dzieci też różnie rosną, jej za to rosły jak na drożdżach bo bardzo szybko musiała zmieniać ciuszki na większe ;)
Moja znajoma przy swojej córce miała tylko 3 sztuki body i 2 pajacyki i też jej starczyło. :tak:

....ale to przecież nawet nie ma kiedy wyschnąć po praniu...:o dla mnie abstrakcja :) myśle ze 6 to takie minimum żeby mieć coś w zanadrzu... Ja pewnie zbliżę się do 8-10 bo lubię czuć się bezpiecznie :D
 
Madzia jest wczesniej moja lista wklejona z poprzedniej ciazy. Cofnij sie jakies 2 strony, tam sa wszystkie ciusxki wymienione i rozmiary. Ja kupowalam r 56, 62 i 68. Po ok. 6-8 szt. z kazdego rozmiaru i kazdego rodzaju.

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
No właśnie widziałam, ale tak nie do końca mogłam to rozszyfrować bo trochę tam pokreślone było :D Ja na pierwsze 3 miesiące głównie planuję zaopatrzyć się w pajace i śpiochy, nie będę dziecka stroić w żadne sukienusie czy mini jeansy czy jakieś bluzeczki bo moim zdaniem jest to niewygodne i szkoda męczyć dzieciątko żeby go coś gniotło. Pewnie kupię gdzieś po 10 sztuk z każdego rozmiaru, bo ja prać nienawidzę, to żeby starczało chociaż na dwa czy trzy dni :D A z zakupem rzeczy na rozmiar 56 to poczekam prawie do samego końca bo jak córcia pójdzie w ślady tatusia i urodzi się jako 5 kg bobas to pewnie w 56 nie wejdzie :D
 
Ostatnia edycja:
No właśnie widziałam, ale tak nie do końca mogłam to rozszyfrować bo trochę tam pokreślone było :D Ja na pierwsze 3 miesiące głównie planuję zaopatrzyć się w pajace i śpiochy, nie będę dziecka stroić w żadne sukienusie czy mini jeansy czy jakieś bluzeczki bo moim zdaniem jest to niewygodne i szkoda męczyć dzieciątko żeby go coś gniotło. Pewnie kupię gdzieś po 10 sztuk z każdego rozmiaru, bo ja prać nienawidzę, to żeby starczało chociaż na dwa czy trzy dni :D A z zakupem rzeczy na rozmiar 56 to poczekam prawie do samego końca bo jak córcia pójdzie w ślady tatusia i urodzi się jako 5 kg bobas to pewnie w 56 nie wejdzie :D
Dokladnie. Ja tez jestem zdania, ze sukienki i dzinsy sa niewygodne dla maluszkow. Mi najbardziej pasowal zestew body+spiochy, a na noc pajac.

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
Cześć dziewczyny. Rodzimy w lipcu w środku lata. Wiadomo różnie bywa z pogodą ale nie wykluczam że i takie mocno upalne dni się trafią. Więc mam pytanie....czy zaopatrujecie się w zestawy na krótki rękaw? Po domku wiadomo, nie wieje,bywa duszno wiec sie przyda. Ale myslicie ze przydadza sie tez na dwór? Maleństwo bedzie malutkie,chudziutkie jak sie urodzi w przykladowym roz.56' ale czy te 1,5-2 pierwsze miesiące to nie będzie zbyt wczesnie na taki krótki strój na dwor?/ Później wrzesień także juz nie bedzie sensu się zaopatrywac w wieksza ilosc takich zestawów.

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny. Rodzimy w lipcu w środku lata. Wiadomo różnie bywa z pogodą ale nie wykluczam że i takie mocno upalne dni się trafią. Więc mam pytanie....czy zaopatrujecie się w zestawy na krótki rękaw? Po domku wiadomo, nie wieje,bywa duszno wiec sie przyda. Ale myslicie ze przydadza sie tez na dwór? Maleństwo bedzie malutkie,chudziutkie jak sie urodzi w przykladowym roz.56' ale czy te 1,5-2 pierwsze miesiące to nie będzie zbyt wczesnie na taki krótki strój na dwor?/ Później wrzesień także juz nie bedzie sensu się zaopatrywac w wieksza ilosc takich zestawów.

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam dużo body z krótkim rękawem. Jak będzie ciepło to nie będę przegrzewała małego :)
 
reklama
Do góry