reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe brzuszki:-)

reklama
a to mój 36 tydz, 2 dzień :-) Tetina jesteśmy na podobnym etapie :-D
 

Załączniki

  • DSC00060.jpg
    DSC00060.jpg
    18,7 KB · Wyświetleń: 114
Jak tak patrzę to ja jakiś wieloryb jestem :/ macie takie małe brzuszki, Olyv u Ciebie się spodziewałam większego :) Mam nadzieję że u mnie to więcej tłuszczu i wód płodowych :D
 
dziewczyny widze ze nie tylko ja mam taką piłeczkę. Ale faktycznie mysza ty to szczuplutka jestes:-) bo u mnie to tylko takie złudzenie optyczne:-D:-D:-D
 
tetina - u mnie też złudzenie ;-) Teraz wchodzę z biedą w rzeczy o rozm. 40, więc można sobie wyobrazić.
Ale brzuszki macie śliczne. Takie zgrabniutkie. I tylko każda pisze, nie zwracać uwagi na to, na tamto :-D
 
no pieknie juz mialam wrzucic mojego brzucholca dobrze ze poczytalam
zeby sie brzuchol zmiescil w cos to potrzebny rozmiar 44 brzuch sie miesci ale gora wyglada jakby za zagiel pracowala :-( coz przed ciaza nosilam 36/38 (w zaleznosci od ilosci miejsca na biust)
no to moj beben zostanie bez zdjec
 
reklama
Oj to na fotkach tak ładnie wyszło :-D w rzeczywistości brzuchol jest duży i już ciężki ;-)
Rozmiar z 38 na 40-42 :szok: i to głównie przez cycole - teraz miseczka E-ksremalna;-) a ciekawe jak będzie przy karmieniu :confused: (oby nie F-atalnie :cool2:)
 
Do góry