reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamusie 2010

Joaszka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
7 Listopad 2009
Postów
2 544
Forum dla mam dzieci urodzonych w lipcu, które z różnych względów nie piszą na istniejącym już forum lipcowym.

Jestem mamą Zuzi, która 12 grudnia skończy 5 m-cy:-) Pisałam wcześniej na lipcówkach, potem miałam przerwę, a potem to już było bardzo zżyte grono...

Chętnie popisałabym znów na forum, powymieniała się doświadczeniami z mamusiami lipcowych dzieciaczków:-)

Zapraszam serdecznie!:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczyny:biggrin2:Na głównym same dobre znajome, zwarte grono, przez które trudno się przebić:biggrin2: Jakiś czas tam pisałam, ale jak wróciłam po przerwie, to nie mogłam tam się odnaleźć...Tyle nowych wątków, problemów i osób, że nie sposób nadrobić.Także proszę się nie gniewać, że założyłam nowe forum. Oczywiście jak "stare" lipcówki mają chęć-pisać śmiało:biggrin2:
Mała Zu przycięła kimę, więc mam chwilkę. Pozdrawiam wszystkie użytkowniczki które dołączyły do naszego forum;-)
 
Witam a ja jestem mamą Basi, która skończyła wczoraj 5 miesięcy:) Fajnie Joszka z tym nowym wątkiem. Ja w ciąży trochę pisałam na głownym, potem odezwałam się jak Basia miała kilka miesiecy, ale jakoś nigdy się tam nie odnalazłam, może tu nam się uda;)
 
My dziś pierwszy raz jedliśmy marchewkę:-)niby wszysto ok, ale wprowadzamy powoli gluten (ekspozycja na gluten)...i ni choroby w tych proporcjach nie mogę dojść ładu i składu. 2-6 g (1-1,5 łyżki stołowej) na 100 g posiłku...Ale tego sporo jest (kaszy), a słoiczek ma 130 g:confused:a wiadomo też, że mała nie zje dużo, nawet dziś 2 małych łyżeczek nie było...Jak ugotowałabym więcej dodała do słoiczka-gęste to strasznie i grudy. codziennie gotować tak małe ilości-masakra!Muszę wynaleźć jakiś patent...a do tego w ciągu pół godziny dwa wielkie kupska...od marchewki??? Ale widać, że jej smakuje, bo nie wypluwa, to na plus:happy2:ale i tak musiałam podać cycka, bo jak mi się rozwyła,to myślałam, że ją brzuch rozbolał od tych nowości.

A jak u Was dziewczyny wygląda rozszerzanie diety?ja idę schematem dla niemowląt karmionych piersią.i jak tak ściśle wg książki to coś czuję, że będzie wesoło.
 
Witam!
Jestem mamą Kubusia który 17 grudnia skończy 5 miesięcy. Tak jak inne mamy nie mogłam sie odnaleźć na głownym wątku.
U nas też zaczeliśmy wprowadzanie nowych pokarmów, dzisiaj ziemniak z marchewką. Sama marchewka nie posmakowała za bardzo mojemu synkowi, ale za to jabłko owszem, bardzo ładnie dziś zjadł.
 
reklama
My jeszcze czekamy z nowymi produktami, na razie cycek:) Pediatra mówiła że za wcześnie nie ma co! No i przymierzam się do sposobu zywienia BLW jestem na etapie czytania książki...Żadnych papek itp. Ale do tej metody mała musi zacząć sama siedzieć;-) Zobaczymy czy się skuszę czy nie, ale najpier przeczytam ksiązkę:p
 
Do góry