reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamusie 2010

reklama
no i mamy biedę...
Mama wraca jutro do pracy, a dziecko chore:-(po raz pierwszy ....przez 7 m-cy nic, a teraz...
kaszel, katar ....
M w pracy, nie ma komu do apteki choćby po sól morską do nosa pojechać...ja mam tylko sól fiziologiczną i fridą odciągam...koleżanka pediatra doradziła nasivin spray-jak m wróci to zakupi. No i 2 fridę, bo nie wyobrażam sobie, że teściowa będzie odciągać tą samą co ja....

dziś nasza rocznica ślubu, M w pracy, dziecko chore, a pogoda do d...choć właśnie teraz patrzę słoneczko wychodzi...

sasanka-co do roweru...dla mnie one wszystkie podobne...ale zakupu widać mocno przyszłościowy:-)
eijf-ale się imprezowa zrobiłaś:-D
ala-już nie odczytasz, ale...miłego wypoczynku w górach:-)
 
ee tam imprezowa.tak sie zlozylo akurat.zreszta u tej znajomej imprezy lubie.wczoraj bylo tam 9 dzieci i 20 doroslych.jeszcze rok temu niemal zadnych bachorkow a teraz istne baby boom no ale fajnie bylo.zaluje ze nie zostalismy dluzej.zazwyczaj zreszta tam spimy ale teraz pokoj byl zajety przez kogos kto znacznie dalej mieszkal.

no a dzis juz nuda.sprzatanie,prasowanie,nicnierobienie.zreszta wiatr taki ze nawet nosa nie wychylam z domu.

sasanka-pewnie nie wiedzieli o co chodzi skoro cos takiego podobnego cenowo dali?tez mam taki jeden prezent ktory w szopie niestety wyladowal...
sama malej poki co zabawek nie kupueje bo ma wystarczajaco a poza tym najbardziej ciekawia ja takie rzeczy ktore zabawkami nie sa.kolejne planuje kupic dopiero na roczek.poki co rozgladam sie.
a przepraszam.wczoraj widzialam maskotke w "moich kolorach" w ktoej strasznie sie zakochalam choc ogolnie nie jestem az taka za maskotkami no ale ta byla slodziusia,mieciusia i w ogole.od razu spyatalam gdzie kupiona.niestety w eurodisneylandzie do ktorego na razie sie nie wybieram:( moja znajoma jedzie ale nie wiem czy bedzie jej sie chcialo mi zakupic...jak nie to cos podobnego na necie juz widzialam w sklepie disneya ale wolalabym tamta

sasanka-no i ktory rower wybralas?
 
bugaboo bee jest fajny ale to wlasciwie taka mniejsza wersja buga.jeden juz mam wiec chyba na drugi sie nie skusze.mnie potrzebne bedzie cos bardzo prostego,co mozna zawiesic na rower a buga nie mozna
 
hejos
pozdorwionka z dzialeczki:) mam nadzieje ze u was ok, czytac nie czytam bo czasu nie mam, dopadlam kompa na chwilke u sasiadki!
Joaszka zdrowka dla Zuzi, juz w pracy, w wielkopolsce ferie sa;P
sciskam was dziewczynki:*
 
sasanka- no wiadomo ze czyms musza sie roznic i chocby tym zlozeniem ale jesli chodzi o mnie to mija sie to z celem (powtarzam:moje potrzeby).mogac wybierac (zreszta wybor mialam jak kupowalam) wolalam cameleona bo bee dosyc waski jest i mowia ze niby do 4 lat ale dziecko znajomej ma 2 i tak na styk.no ale z drugiej strony nie wyobrazam sobie wozic czterolatka,czymkolwiek.mnie spacerowka w ogole nie jest potrzebna o czym mowilam a jesli juz to raz na ruski rok np wtedy gdy jade rowerem no a bee raczej zawiesic sie nia da:) o to mi chodzilo.poza tym to bardzo fajny wozek no ale jak juz mowilam u mnie raczej mijaloby sie z celem.
 
Moje dziecko zaczelo sie przekrecac w lozeczku na brzuch czego wczesniej raczej nie robila.Probuje ja "odkrecac" ale przeciez nie moge za kazdym razem kontrolowac.wczoraj zobaczylam ze tak spi.Czy wasze tez spia na brzuchu czasami?mnie to troche przeraza.niby mamy specjalny materac ;taki ze jak dziecko przytknie buzke to nadal ma doplyw powietrza ,ale imo wszystko...
 
eijf Marcepan jeden jedyny raz zasnął na brzuchu, było to jakieś 5 miesięcy temu:-D aż mu fotę strzeliłam:-D a szkoda, bo widok dzieciaczków śpiących na brzusiu jest taki piękny:-)
 
eijf Marcelek spi tylko na brzuchu. W nocy jak go przekrece to od z powrotem na brzusio. Nawet w dzien we wozku śpi na brzuchu, chyba, ze jest na spacerze obabulony w kombinezony to mu ciezko sie przekrecic.
 
reklama
arlecia-aha.nie wiem czemu mnie to jakos przeraza ha ha.niby lezy na policzku i poza tym mamy specjalny materac ale jak moge to ja obracam.No a przeciez sama nie potrafie spac na plecach i uwielbiam na brzuchu:)
 
Do góry