reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

Buziaczku, Łu nigdy źle nie reagowała na szczepienia i tym razem też jest ok.
A rower zaklepałam sobie od razu z fotelikiem, chociaż póki co będę jeździć sama, a Łucję zacznę wozić latem, niech jeszcze trochę podrośnie.
No to fajnie ze nie reagowala .:tak:
Blancia jest tylko marudna , i spiaca .
Super sprawa i korzysci same :-):tak:tez myslelismy z Mezem o takim zakupie , ale chyba nie mamy kiedy jezdzic :-(bo On wiecznie pracuje i teraz ta silownia :rofl2:ehhh...


Czy Wasze maluszki sa otwarte na nowe smaczki ? a moze juz maj jakies ulubione jedzonko ?? potraficie zauwazyc juz czy beda miesozerne czy raczej wegetarianizm , bo Moja uwielbia wszystko z miechem :-D:-Dpozadna baba z Niej :-D:-D:-D noi herbatki ziolowe wszystkie , a mietowa to ulubiona... :-D

Dziewczyny z zamknietego , co u EWCI 27 ? i Zeberrki??
 
reklama
Buziaczku, a weekendy też zajęte? Mój mąż pracuje, na siłownię chodzi rano przed pracą, więc prosto po robocie grzeje do nas, a już sobota i niedziela są obowiązkowo rodzinne :) i właśnie w weekendy (no i podczas urlopów Mariusza) zamierzamy jeździć z Łucją.
A co do Ewy i Zebrry - ogólnie OK, pewnie jak u każdej raz lepiej raz gorzej, ale nie wiem, czy życzyłyby sobie, żebym tu o nich pisała - będą chciały to się same odezwą. A jak jesteś bardzo ciekawa to napisz do nich priva :)
 
Stawiam się! Czuję się wywołana :)) Buziaczku, dzięki, ze pytasz, rówieśnik Twojej Blani był dzisiaj na ważeniu i mierzeniu :) Waga 10500g i długość 75cm :)
Niedawno przechodził trzydniówkę, a poza tym wszystko u nas w porządku (odpukać :))
Jasiek chodzi przy meblach, biega na czworaka (dosłownie biega :)) i coraz częsciej pokazuje co mu się podoba, a co nie... :) Nie znosi się przewijać i zmiana pieluchy graniczy z cudem... :)

Gryzie mi cycki strasznie, w nocy przez ostatnie parę dni marudzi koszmarnie, ale liczę na to, że to przejściowe :)

Nocnika nie mamy póki co, bo myslę, że na to za wcześnie, ale pewnie koło roczku go posadzę :)

Pozdrawiamy cieplutko!
 
Buziaczku, a weekendy też zajęte?
Niom zajete , bo w sobote od rana zakupy tygodniowe - spozywka :dry:nie lubie tego :-pi ciagle pada deszcz:wściekła/y:, a to jakies zalatwienia, a to jest zmeczony i z weekendow prawie nie korzystamy :no:mielismy jechac teraz, w sobote jutrzejsza nad morze z Blancia by pooddychala swierzym morksim powietrzem to POGODa jest to kitu :crazy:zawsze musi sie zwalic cos...:-:)-(ostatnio zauwazylam ze wogule to malo czasu spedzamy z soba pracuje codziennie od 13 do samej nocy 1.2 w nocy wogule malo sie widzimy :-:)dry::crazy::wściekła/y: beznadzieja :nerd:ale pomarudzilam hehe sorki fajnie ze Wy razem spedzacie czas :tak:

Stawiam się! Czuję się wywołana :)) Buziaczku, dzięki, ze pytasz, rówieśnik Twojej Blani był dzisiaj na ważeniu i mierzeniu :) Waga 10500g i długość 75cm :)
Niedawno przechodził trzydniówkę, a poza tym wszystko u nas w porządku (odpukać :))
Jasiek chodzi przy meblach, biega na czworaka (dosłownie biega :)) i coraz częsciej pokazuje co mu się podoba, a co nie... :) Nie znosi się przewijać i zmiana pieluchy graniczy z cudem... :)

Gryzie mi cycki strasznie, w nocy przez ostatnie parę dni marudzi koszmarnie, ale liczę na to, że to przejściowe :)

Nocnika nie mamy póki co, bo myslę, że na to za wcześnie, ale pewnie koło roczku go posadzę :)

Pozdrawiamy cieplutko!
Superrrrr Kogo Ja Widze :szok::szok: :tak:Ale sie ciesze ze sie odezwalas.;-):-)
Musisz koniecznie wiecej do Nas zagladac nie tylko:-) an zamknietym siedziec :-p:rofl2:
Super waga i wsokosc :tak:duzy chlopaczek rosnie ;-)a Jak Wikusia? Grzeczna dziewczynka ?
Karmisz dalej piersia ?? ;-) pozdrawiam
 
Witam wieczorem.
Padam z nóg. Dziś troszkę krócej spacerowaliśmy (ok. 3 godz.), ale za to jak mój m wrócił, poszliśmy na pizzę.:-) Grześ trochę marudził, bo spał tylko 50 min (zwykle sypia ok. 1,5 godz.), bo Maciek go obudził.:wściekła/y: Myślałam, że na spacerze zaśnie, ale nie chiał mały uparciuszek.:dry:
Wczoraj go chwaliłam, że nie ściąga czapki, no to dzisiaj się popisał i ściągał.:-D Przez to chyba zgubiśmy czapeczkę, bo jechał w kapturze i się nią bawił.:sorry2::-( Pewnie wyrzucił, a ja nie zauważyłam.:crazy::-(

Ankami fajny pomysł z tym rowerem.:tak: Pobędziecie na świeżym powietrzy, a przy okazji poćwiczysz.;-):-D
My to na razie przymierzamy się do kupna Maćkowi roweru, bo na razie ma taki trójkołowy.

Buziaczku my też mamy mało rodzinne weekendy, bo w soboty właśnie zwykle zakupy, a w niedziele jeździmy do rodziców -moich, lub m. Czesem tylko się zdarza bardziej rodzinny dzień, ale to rzadko.:-(
 
Buziaczku, dziekuje za foty, fajnie to wyglada..ale obawiam sie ze ja takiego namiociku Vicowi nie sprawie bo zajmuje duzo miejsca a on ma juz tyle zabawek ze nie dlugo mu pokoju zbraknie:-D chyba ze na lato na dwor.

U nas dzisiaj byla sliczna pogoda, 23stopnie az milo:tak:

Dziewczyny, jutro lece do PL, tak wiec odezwe sie za dwa tyg.

Pozdrawiam wszystie mamuski i dzieciaczki.

papapa
 
Cześć dziewczynki.:-)
My dziś byliśmy u teściów. W końcu kupiliśmy spacerówkę.:tak: Nie do końca taką jak chciałam, ale ideałów nie ma... albo kosztują fortunę...:dry: Kupilismy też mu nową czapeczkę (z daszkiem). Byliśmy też na spacerku. Ogólnie miły dzień.:-)

Niusia miłego pobytu w PL. Odpocznij, odpręż się i naciesz rodzinką (bo domyślam się, że jedziesz w rodzinne strony).:tak::-)
 
Witajcie Dziewczyny ja na chwilke bo Maz pojechal po przekladke do samochodu do pradu -do podgrzewacza, bo jutro wyruszamy nad morze do Brighton :tak:na caly dzien wyjezdzamy o 8.30 i do wieczora, wlasnie jestem w trakcie pakowania:tak:.Strasznie sie ciesze, i mam nadzieje ze pogoda nam dopisze tak jak dzis ,
Dzis bylismy na spacerku nad jeziorkiem :tak:Blancia troszke pospala i potem buszowala az do 21 , ale tak marudzila zr zasnela jak wracalismy do domu , bylismy tez u Tesciow na chwilke wiec Mala tam dawala popisy. I musialam ja budzic jak weszlismy do domu musialam ja nakarmic i wykapac , a teraz smacznie chrapie przed jutrzejszym dniem :tak:
Bylismy rownierz dzis na zakupach Blancia dostala od Wujka 1 swoje prawdziwe buciki:tak:z bialej skorki z Clarksa:tak:bardzo fajne:tak:Noi kupilam jej w Next sliczna czapeczke, biala taka z delikatnej ''wloczki ''taka tylko na czubek glowki:tak:pieknie w niej wyglada i spodenki niebiesciutki:tak:z materialku , noi dostala nowego monia z kubuseim puchatkiem , i kubeczek nowy z inna koncowka zobaczymy jak nam z tego pojdzie :tak:picie . Ok spadam bo sie przebudzila :-(papap
 
reklama
Witam:):-)

Co u nas??

Jaś śmiga i łobuzuje,dużo już je,nawt kanapeczki mu robie.Mamy narazie tylko 2 ząbki.Śpi sam w łóżeczku od nowego roku,w dzień śpi 2 razy,czasem po 30 minut czasem po 2h:rofl2:

Jest "refluksowcem"więc nie cudujemy z pokarmami,powolutku,bez soczków i owoców ale nie papki tylko "poważne" jedzonko:))

Klaszcze,bije brawo,jak mu coś się nie podoba macha główką na nie.Od kilku dni mówi tatata,ale nie świadomie bo i na Krzysia.Dziś weszłam do jego pokoiku i na mój widok powiedział mama:-D:-D:-Dmyślę że to była świadoma wypowiedź:-p.

Nocniczka jeszcze nie wprowadzam.Rączki myjemy bardzo często.

Dziś całą niedzielę spedziliśmy we czwórkę w parku.Było cudownie.Krzyś dostał rower i w 2h nauczył się sam jezdzić.Pozatym wszystko po staremu.
Buziaczku,dziękuję za "wywołanie";-)

Pozdrawiam wszystkie mamusie i będę pisać częsciej:-)Dzieciaczki są w podpisie:-)
Miłego wieczorku
 
Do góry