reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

Witam Dziewczyny :-)
:-):-)
Ja tak tylko na chwilke, bo zmeczona jestem... zapraszam was do obejrzenia zdjec Blanci z nad morza - Bobasy - Blanusia - Zdjęcia Dzieci, Filmy Dzieci - Załóż galerie swojemu bobasowi - bobasy, dzieci, dzieciaki, galerie, bobaski, zdjęcia dzieci, filmy dzieci, pociechy, noworodki, rodzina, rodzinne
Buziaczku - kupiłam Dawidkowi mleko "3". Wogle zauważyłam że jemu jest obojętnie które mleko pije i czy to jest to jego czy innej firmy.:tak:Chciałam się jeszcze zapytać czy kupujesz Blance chrupki kukurydziane? i gdzie? bo ja znaleźć tu nie mogę.
Moja Blancia ma tak samo ale nie chce pic sma:no:nie smakuje jej wogule:no:
Ja Blance kupuje chrupki kukurydziane w polskim sklepie , kupuje nawet te smakowe na zapas paczek kilka :tak:tak samo robie z kaszkami ryzowymi i tymi na sen:tak:bo szybko wykupuja :-D A Angielskie ciasteczka jej daje rozne , ze wszystkich firm :tak:daje nawet herbatniki takie zwykle maslane np. i wcina smialo :tak:
 
reklama
cześć dziewczyny
Marta - witam znowu, brawo dla Małego za nocniczeg i gadanie.:tak:
Agaa321, Buziaczku - dziękuję za odpowiedzi w spr. chrupek w UK :-)
Asiulinko - ta @ mnie też zaskoczyła:szok: a le mogłam coś przeczuwać bo 3 dni przed jadłam jak szalona od słodkiego do pikantnego. A teraz jestem ciągle zła, jeszcze pewnie z 2 @ jak się znowu przyzwyczaję:-(
Marika - tulaski dla Twojego Smyka, niech zdrowieje i przy antybiotyku pamiętaj o osłonie. Tulaski, tulaski, tulaski.
Co do obiadków to u nas bywa różnie, czasami jak Dawidek trafi na większy kawałek marchewki to cały obiad mamy zwymiotowany a czasami poradzi sobie ładnie. Pewnie to kwestia czasu jak się przyzwyczai do kawałków jedzenia.
Co do chorowania to tutaj (UK) DAwidek tylko lekki katarek i to narazie tyle. Jestem bardzo szczęśliwa z tego powodu. Bo w Polsce to chorował prawie co 2 tyg. a średnio co 5 tyg. dostawał antybiotyk. A tu narazie spokój .... odpukać:tak::-).

Starsza córcia jeszcze śpi a Dawidek już od 6.30 na nogach i pokazuje w większości swoje niezadowolenie że już wstał:baffled:....
 
Witam
asiulinka dzięki antybiotyk dopiero teraz zaczął działać:) w nocy i rano nie było gorączki..:-D:tak:
co do pogody też mam nadzieję że będzie ładnie:)

Buziaczku zdjęcia Blanki rewelacyjne) jaka kamienista plaża:)
jasmina111 dzięki pamiętam o osłonie) lacidofil bierzemy:)

zmykam na kawusię życzę miłego dnia:) i ciekawego długie weekendu;-)
 
Buziaczku Twoja Blania cudna na zdjeciach:tak::-D Sliiczna czapeczka i buciki:tak:z checia tez bym kupila takie Amelce ale nie wiem czy te buciki to tu byly zakupione?
No i oczywiscie dydus z kubusiem rewelacja:-D A myslalas juz o tym od kiedy go zaczac odstawiac?Nie wiem kiedy jest najlepszy okres na to? u nas to pewnie bedzie z tym problem,bo moja nie chce usypiac bez:no: dydus musi byc:sorry2:
 
Pipsztyk dostał mlekowstrętu:angry::szok: i juz 3 dzień obywa się bez kaszek:-(.W sumie to z 50 ml wypił,nawet zmieniłam na zwykłego NAN-a,żeby inny smak był i NIC:baffled:.Dziś na śniadanie to zjadł zupkę groszkową a teraz to ziemniaczki z swojską wątróbką drobiową gotuję.:tak:
 
Agaa321, Buziaczku - dziękuję za odpowiedzi w spr. chrupek w UK :-)
Co do obiadków to u nas bywa różnie, czasami jak Dawidek trafi na większy kawałek marchewki to cały obiad mamy zwymiotowany a czasami poradzi sobie ładnie. Pewnie to kwestia czasu jak się przyzwyczai do kawałków jedzenia.
Co do chorowania to tutaj (UK) DAwidek tylko lekki katarek i to narazie tyle. Jestem bardzo szczęśliwa z tego powodu. Bo w Polsce to chorował prawie co 2 tyg. a średnio co 5 tyg. dostawał antybiotyk. A tu narazie spokój .... odpukać:tak::-).
Nie ma za co:-)
Moja Blancia nigdy nie wymiotowala nam tak , ale nie lubi za bardzo zimnego jesc i czasem ma odruch wymiotny ...ale rzadko:tak:
Moja Blancia tez nie chorowala mi tylko raz miala tatamperaturke , i raz pozadny katarek i przy tym kaszelek i tyle z jej chorob i odpukac zeby nic sie nie przypaletalo:sorry2:
Buziaczku zdjęcia Blanki rewelacyjne) jaka kamienista plaża:)
Dobrze ze u Malego lepiej wiem co to znaczy choroba u takiego maluszka :-:)-(Duzo buziaczkow i zdrowka . z calego serca zycze naprawde :tak:
Buziaczku Twoja Blania cudna na zdjeciach:tak::-D Sliiczna czapeczka i buciki:tak:z checia tez bym kupila takie Amelce ale nie wiem czy te buciki to tu byly zakupione?
No i oczywiscie dydus z kubusiem rewelacja:-D A myslalas juz o tym od kiedy go zaczac odstawiac?Nie wiem kiedy jest najlepszy okres na to? u nas to pewnie bedzie z tym problem,bo moja nie chce usypiac bez:no: dydus musi byc:sorry2:
Dziekuje :tak:a czapeczke i smoczek zgubilismy nad morzem Blania gdzies wyrzucila :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:ale kupimy druga :tak:bo jest sliczna strasznie :-D
Buciki kupilam w Clarks , zaplacilam £20. Sa rewelacyjne naprawde polecam Ci stopka sie nie poci, sama skorka mieciutkai wygodna buciki sie wyginaja a na pietce dobrze trzymaja sa wieksze by dorosla do nich troszeczke i maja duzo miejsca na paluszki . Moja Blania ma co jakis czas ''okres nie''ze sama odrzuca monia , np. teraz ma dni ze bez monia zasypia i nie chce go wogule wypluwa . samam musze jej dawac na sile by sie zamknela jak placze strasznie :-Dale ona i tak nie chce :no:
mysle ze okolo 2 roczka odrzucimy Monia chya ze sama z niego zrezygnuje wczesniej :sorry2:

Pozdrawiam ja zmykam sprzatac podloge bo znow odwidzi nas kolezanka z Szymciem i beda sie bawic z Blancia na podlodze wiec musi byc czysciutka :-D:tak::-) do wieczorka :-)
 
Buziaczek, pewnie wszyscy szykują się na majówkę ;)
Natomiast jeśli chodzi o smoczki, to Łucja w ogóle nie kuma do czego one służą - teraz jednego traktuje jak gryzaka (w ogóle dałam jej go właśnie, żeby sobie dziąsła masowała; ma jeszcze gryzaka dziąsełko Tommee Tippee i też namiętnie go podgryza) - ale wcale mnie to nie martwi, nie będę musiała jej odzwyczajać ;)
Blania na zdjęciach śliczna :)

Ja nadal należę do grona szczęśliwców, których jeszcze nie nawiedziła @ :-):-D

A czy pisałam Wam już, że Łucja nauczyła się schodzić tyłem z łóżka (naszego)? I jeszcze jak zejdzie, to sama sobie bije brawo ;-):-D jestem z niej dumna :)
 
reklama
Do góry