reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

Jasmina,wiesz ja mieszkam na wsi i tu jest co robić... Brakuje mi męża okrutnie! Za tydzień przysięga więc już będzie o wiele lepiej...

Zanet oj masz rację:-D:-D:-D

Kacper śpi na szczęście. Kupiłam mu nowy smoczek bo tamten to już chba datę ważności stracił:-D:-D:-D i mały nie chciał go mieć wogóle w buzi:szok::szok::szok: no to stwierdziłąm ze nowego kupować nie będę i jak coś to będzie "PA PA PA monio",ale jakoś może się przyzwyczai. Dzisiaj dał mi dwa razy koncert po godzinie i w takich sytuacjach najbardziej brakuje mi M,ale wracając do Kacpra to przez te ząbki... Boje mu się dawać codziennie leki przeciwbólowe. Nic mu nie pomagało... załamka:-:)-:)-( tak się męczył i dałam mu łyżeczkę(nawet niecałą) paracetamolu... lipa dziewczyny...
A no i główka moja ma nowy kolor:) ciemny fiolet se strzeliłam:) bo tamten to już sprany był:-D:-D
 
reklama
Cześć dziewuszki.;-):-D
Miałam wczoraj zajrzeć i cosik skrobnąć, ale jak o 20 zaczęłam prasować, tak o 23 skończyłam i byłam wykonczona. W ogóle ostatnio nie mam na nic czasu -nieraz to w ciągu dnia siedzę tylko wtedy jak jem -bo tak to ciągle coś do robienia w domu -jak nie sprzątanie, to gotowanie lub za dzieciakami latam.:baffled::dry: Mówię Wam mam już dosyć.:-:)sorry2:

UUuuu a co Twoje Maluszki tak czesto choruja ??:-(

Dziekuje a ja wczoraj obchodzilam Imieninki:-):tak:;-)i dzien Mamusi
ostatnio od meza dostalam piekny zloty naszyjnik z wisiorkiem waszka ;-)milo Mnie zaskoczyl ;-)...ale zapomnial o imieninach :sorry2::dry::-(tylko rodzice moi pamietali:tak::nerd:
Wiesz, Buziaczku, Maciek w zasadzie nie chorował do tej pory -tej zimy jakby zaczął (pierwszy raz antybiotyk dostał-miał niecałe 3 latka), a Grzesiek to od Maćka sie zaraża, bo odizolować dzieciaków sie nie da.:no::sorry2: A tym razem przeziębił się, bo buty sobie przemoczył jak pomagał podlewać kwiatki dziadkowi na działce.:sorry2: Ale już jest ok i mam nadzieję, że tak zostanie.:tak::-)
A z okazji imieninek to składam spóźnione, ale szczere życzenia -dużo szczęścia, zdrowia i miłości.:-)

Witam witam po dłuuuugiej nieobecności:-):-):-)
Nie bedę nadrabiała bo nie dam rady:-:)-(Teraz cześciej juz z Wami będę:-)
Oj, jak sie cieszę.:-) Dawno Cię nie było. Nieraz zastanawiam się co u Was słychać? Jak tam zaklimatyzowałaś się w nowym mieszkanku? Jak tam Grześ? :confused:

Jeśli chodzi o porę pisania, to mi wieczór najbardziej pasuję - w dzień to spacerki, i inne obowiązki domowe...:rolleyes2::-p
 
Iiwka zdjęcie poproszę w nowym kolorku.:tak::-)

Buziaczku Ty też miałaś wkleić zdjęcie nowej sukienki, a jeszcze lepiej siebie w niej.;-):blink:
 
Hej to i ja się wkońcu odezwe:-) Niepisze bo brak chęci jakoś Milenka taka dokuczliwa że juz pisać o Niej miię nie chce he he;-)


Buziaczek gratuluje nowej zmiany autka ciekawe kiedy my zmienimy męża już nowe autko nosi od kilku miesięcy . A wogóle to ja prawko musze zrobić i samochodzik swój własny mieć.

Co do jedzonka to Milenka też na diecie chyba w struj kompielowy się nie mieści;-)
Bardzo malutko je przez ząbka który wychodzi, zawsze coś tam tylko podziubie.

Musze kończyć
Pozdrawiam wszystkie Lipcówki:tak:
Uuuu nie zlamuj sie :tak::-D bedzie jeszcze bardziej dokuczliwa jak zacznie chodzic :-p:-p to wtedy bedzie juz wszedzie bo moja nawet po parapetach sie wspina :crazy:
Ja musze tez zrobic ale to jeszcze chwilke sie z tym powstrzymam :baffled::sorry2:
a na jaki samochodzik chcielibyscie wymienic ?
bo my juz tym razem taki rodzinny i wiekszy ;-):tak:
ja jak zwykle juz o tej porze zmeczona:-:)crazy: , wybawilam sie i wyszalalam z Dzidzia padla jak nie wiem juz po kapieli nie miala sily protestowac przed balsamem:-D tylko lezala i patrzyla jak ja masowalam :tak:potanczyla i powsciekala sie na lozku mala wariatka :tak::-D
a ja zmykam wziasc kapielke i poprasowac sterte ubran :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:ale ja tego nie lubie :szok::crazy::wściekła/y::no::no::no:
 
WOW:szok::szok::szok::szok: super:-):-):-)
Asiulinka - Dziekuje ....Napewno wkleje zdjecia siebie w niej po weselu :tak: bo teraz nawet nie mial by kto mi zrobic zdjecia w niej i bym sobie nie poradzila z zapieciem tylnim:no: wkleje ja jutro mzoe jak kupie baterie do aparatu i troszke Blancie przypomne :tak::-)
a co do prasowania tez pewnie o tej skoncze ale mi siada kregoslup strasnzie :angry:
dobrze ze maluszki sa zdrowe juz oby tak dalej :tak:;-)
Iiwka - Najlepiej moze smaruj mu zelikiem a jak nie to dawaj na przemian nurofen z paracetamolem lub ibuprofenem , tylko pamietaj zeby nie dawac ciagle tego samego leku bo przestaje dzialac :crazy::tak:
juz niedlugo przysiega szybko zleci :tak:
a Kacperek cwaniaczek :tak:madry chlopak widzial ze smoczek juz na nic :-Dmoze guma sie zlasowala albo zaczela byc dziwna w smaku a jaki mu kupilas teraz ? ile macie zabkow ???
 
reklama
Marta Ty młoda mamuśka jesteś co Ty na wiek przedszkolny chcesz się odmładzać he he:laugh2::-p;-).

Buziaczku my mamy mercedesa i wymienimy pewnie też na nowszego, mój M tylko takie autka toleruje, dlatego ja chcem swoje. Teraz chce takiego 2,3 letniego, więc troche będzie kosztował:baffled:. I ja odwlekam tak jemu rozglądanie się za tym autem bo na wakacje jeszcze nas nie zabierze bo powie że kasy nie ma:baffled::szok::-D.

Milenka śpi smacznie mam nadzieje że nie wstanie o 5 skora do zabawy :baffled:
 
Do góry