reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

witam poznym wieczorkiem:-D
karinm fajnie ze u grzesia wszystko dobrze dzielny chlopak a z tym psikusem to sie nie martw moja julka czasmi wybiera ciocie nie mnie :-( ale coz ja na to poradze i wtedy mi sie wydaje ze jestem zla matka:-(
buziaczku julka je to co my innego nic nie chce:-):-)
ankami wiec Twoja Lucja jednak nie ma najmniej zabkow jula ma 2 ale chyba znowu jej jakies ida bo taka marudna w nocy budzi sie z krzykiem mimio ze smoczek w buzi nic nie chce ani pic ani mleczka a ni na raczkach sie nie uspokoi
a i dziasiaj 1 raz zrobila siusiu do nocniczka ale byla zadowoolna:-D:-D:happy: a ja taka dumna no i teraz co na chwile na niego siada i raczke wklada czy nic nie leci hahahah kupilsmy taki co muzyczka gra jak sie nasiusia:tak: i chyba to ja zaintrygowalo
dobra dziewuszki ledce na zamkniety
 
reklama
julce przez przypade sie dzisaij udalo jha zobaczymy jak bedzie daelj :tak: a i tez czesto robi kupke na podloge albo siusiu do naszego lozka m dostaje szalu i sie drze"moglasa pampersa jej zalozyc" :-D:-D:-D
 
dzien dobry witam jako 1 dzisaj z kawka:-)
u nas noc troszke lepiej niz ostatnio ale nie obylo sie bez placzu i krzyku:no:
julka zrobila dzsia kupke na nocniczek:-D:rolleyes: a wy jak tam??? ja ide na zamkniety opisac co nie co:-p:laugh2:
 
Witam i ja.:-)
My dziś na poranny spacer nie idziemy, bo Maćkowi się nie chce.:no::sorry2: Ostatnio kilka razy go zmuszałam, co kończyło się awanturą:dry:, więc dziś mu odpuszczam. Zresztą mnie też się nie chce, a i zakupów nie mam. Poszkodowany jest tylko Grześ, bo on bardzo lubi wychodzić "pa-pa".:sorry2: No cóż, wszystkich nie da się zadowolić.:-p
Dobra idę na zamknięty, zobaczyć co zmajstrowała Paulisia:-D
 
hej dziewczynki
My juz po spacerku i teraz Julcio smacznie śpi:tak:
Nocniczek mamy też ten grający i jak już wcześniej pisałam to Julek nie umie do niego sikać wszystko wysikuje na zewnątrz:-D
Ilekroć z niego korzystamy (przynajmniej raz dziennie) to zawsze są jakies efekty.:-D

Odnosnie całusków to nie zdarza mu sie to czesto i dlatego był to dla mnie szok taki deszcz pocałunków w jednym dniu.:laugh2:
Katrinim jejuś ale musisz sie nacierpiec przy tych rozstaniach wspólczuje ci.Sama nie wiem czy wytrzymała bym taką rozłąkę.Ale musisz byc silna.Dobrze ze Grzesiu nie przeżywa tego tak bardzo i jest grzeczny robiąc postępy.
 
reklama
Do góry