reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

reklama
Witaj November Rain ;-)
Ciekawy masz link :-) a skad pomysl ?
Orginalny super .
napisz cos o sobie wiecej :-) i odzywaj sie jak najczesciej :-)
Milo ze do Nas przybylas ;-)nie sadzilas ze jeszcze ktos do Nas dojdzie :blink:
My tutaj malo piszemy bo Lipcowki sa podzielone na dwa oddzielne watki zamkniete ale bedziemy pisac z Toba napewno wiec zapraszamy ;-)!!!!!!
Pozdrowionka ;-)
 
Dziękuję za miłe przyjęcie :-)
Ciekawy masz link :-) a skad pomysl ?
Domyślam się, że chodziło Ci o nick? To tytuł piosenki Guns'n'Roses, która swego czasu była mi jakoś bliska, a teraz bliski jest mi głównie jej tytuł (używam jako nicka na w wielu miejscach). No i jestem listopadowa, taka dość mocno.
Mam prawie 24 lata, mam męża starszego o 10 lat. Studiuję socjologię (uzupełniające mgr), nie pracuję - zajmuję się dzieckiem. Mieszkamy w stolicy.
Zdjęcia mojego syna (i nie tylko, gdzieś tam i rodzice się trafiają i inne dziwne rzeczy) można obejrzeć w tym miejscu.
Cyryl jak już wspomniałam, trochę się pospieszył i urodził się dwa tygodnie przed terminem. Trochę mieliśmy z nim problemów - najpierw martwiliśmy się przedłużającą się żółtaczką, a później problemami z napięciem mięśniowym (4 miesiące ćwiczyliśmy met. Vojty), od lutego na szczęście wszystko jest już ok, Szyneczek rozwija się znakomicie, nie choruje (tfu tfu), jest pogodny, radosny, niestety mamindupka (jak mówi MM).
 
;-)nie ma za co :tak::tak::tak:

Sorry, tak chodzilo Mi o Nick :-) hehe

A jak sobie radzisz ze szkola i z Synkiem?
Jak tam porod wspominasz ??
a czemu 2 tyg za wczesnie? czyli urodzil sie w 38tygodniu czy w 35???:baffled: bo nie wiem czy zrozumialam :-p hehe

a ile macie zabkow?
Tez przechodzicie juz jakis bunt jak My czy raczej nie :-p;-)
 
Z porodem - oczywiście, urodził się z donoszonej ciąży, ale sądziliśmy, że będzie to jednak trochę później (termin był na 12 sierpnia).
Tzn. Wiedziałam, że nie doczekam w dwupaku terminu, bo już od początku lipca gin mówiła, że szyjka się skraca i pojawiło się rozwarcie. Mój mąż przebywał wtedy zagranicą, wrócił w czwartek - a zaczęłam rodzić w sobotę. Poród generalnie wspominam miło, chociaż dłużył mi się strasznie, a na porodówce spędziłam 9 godzin zanim zaczęło się coś u mnie tak naprawdę dziać (przyjechałam bez skurczy z sączącymi się wodami). W każdym razie na pewno w razie kolejnego dziecka wybiorę ten sam szpital :)
Studiuję zaocznie, więc większych problemów nie mam - dzieckiem zajmuje się mąż, teściowa albo moja mama. Trochę przeraża mnie wizja pisania pracy mgr, bo zapowiada się, że nie będzie tak łatwo jak z licencjatem (btw, czy ktoś ma jakiś fajny pomysł na temat pracy mgr? ;))
Ząbków mamy aktualnie 15. 16 ząb już od jakiegoś czasu napiera na dziąsło i jest krwiak, ale pediatra mówi, żeby na razie nic z tym nie robić.
Co do buntu, to oznak jeszcze nie zauważyłam, wręcz przeciwnie, mam wrażenie, że dziecko mi się takie poukładane robi, hehe :)
 
Witam wszystkich po długiej nieobecności strasznie tu pusto się zrobiło ale nie dziwie się dzieciaki dają w kość .
 
reklama
Szkoda :(
Wpadam się pochwalić, że wreszcie przebił się 16-sty ząbek. Cyryl długo miał aż czarne dziąsło - podeszło krwią, ale pediatra kazała się nie przejmować. Jak już zaczęłam myśleć o dentyście dla młodocianych, okazało się, że ząbek raczył się przebić :)
 
Do góry