reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

reklama
No i znowu dalam sie sprowokowac i wzielam udzial w zbednej dyskusji... a to nie lezy w mojej naturze...:confused::confused::confused: Mi tam jest wszystko jedno czy tu ktos pisze czy nie, jak pisze i do kogo... W koncu to tylko forum...;-)

Zycze wszystkim udanego weekendu...

mi nie jest wszystko jedno do kogo pisze-bo poznałam tu naprawdę fajne dziewczyny, zżyłam się z nimi itp, może to tylko forum,internet itp ale fajnie jest mieć się z kim podzielić radami, smutkami czy jakimiś fajnymi nowinami.....albo zapytać jeśli czegoś nie wiem.
I staram się mieć do tych dziewczyn szacunek pisząc w miarę normalnie-nie koniecznie idealnie bo i mi pomyłki się zdarzają...
tyle kończę też ten temat chyba że mocno mnie coś wpieni;-):-p
Też życzę udanego weekendu, szczególnie bezstresowego;-)
 
Aczkolwiek Buziaczku popieram Alkmene odnosnie "netykiety". Tekst powinien byc czytelny, przejrzysty i miec odpowiednia czcionke.
 
WITAM
Wróciłam od lekarza :
-w czwartek mam się zgłosić do szpitala
-diagnoza:za mało wód płodowych
-jak powiedziała moja lekarka"zrobimy małą prowokację, na skutek braku skurczy"
-zaczynam sie bać
-z drugiej strony jak pomyślę że za tydzień mogę mieć w rękach swoją kruszynkę to robi mi się ciepło na sercu
 
Anka 26,07 milo ze sie odezwalas, juz wlasnie sie zastanawialam czy oby nie zaczelas sie rozdwajac:tak: dobrze ze nie bedziesz sama.

Julkowa no...no...za malo wody pilas--nieladnie:no: ale ja nie jestem lepsza:-D jakos mi nie bardzo wychodzi wlewanie wody w organizm. Za tydzien to juz bedziesz miala 38tc tak wiec ciaza donoszona, spokojnie mozesz sie rozdwajac:tak:
Trzymam kciuki.
 
reklama
WITAM
Wróciłam od lekarza :
-w czwartek mam się zgłosić do szpitala
-diagnoza:za mało wód płodowych
-jak powiedziała moja lekarka"zrobimy małą prowokację, na skutek braku skurczy"
-zaczynam sie bać
-z drugiej strony jak pomyślę że za tydzień mogę mieć w rękach swoją kruszynkę to robi mi się ciepło na sercu


Ojej ja też idę w czwartek na oddział to może urodzimy w tym samym dniu :-) Julkowa opowiedz dokładnie co Ci robili dzisiaj. Jakie badania i jak one wyglądają?
 
Do góry