reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

Ewa27, Alkmena, Zebrra, Marika : :dull: :szok: ... jestem zszokowana:szok: Waszymi aluzjami:dry:. ehh przykro Mi, ze macie problemy z przeczytaniem -kolorowego druku...:no:i Was to rusza..:sorry::shocked2:
Magdalenka33- Dzieki :blink: ze Mnie popierasz. Moze i na rozowo czy zolto to nie bardzo da sie przeczytac ale bez przesady..nie wazne. Nie ma o czym rozmawiac, to jest poprostu bzdura. takie jest Moje zdanie.

Ankami - Ja nie oczekuje zachwycenia z Waszej strony Moimi postami:no: wiec nie rozumiem:confused: a pisanie w ''styluu'' jest raczej czytelne prawda - denerwuje osoby nie spokojnie? Nie bede juz tak pisac,zeby Was nie denerwowac:laugh2:..Jestem jaka jestem i pisze tak jak lubie. No coz...uwazam ze nie ma o czym dyskutowac :-p:sorry2::rolleyes::rolleyes2:
 
reklama
..Jestem jaka jestem i pisze tak jak lubie. No coz...uwazam ze nie ma o czym dyskutowac :-p:sorry2::rolleyes::rolleyes2:

że tak wtrącę swoje trzy grosze buziaczku - zastanów sie czy piszesz DLA SIEBIE czy innych (dzielić się z innymi swoimi myślami itd)... jeżeli kilka osób zwraca ci w delikatny sposób uwagę to chyba nie ma o co sie obrażać tylko - przystosować... no chyba że swoje wypowiedzi na forum traktujesz jako pamiętnik pisany tylko dla siebie - ok - niech wiec będzie w twoim stylu...
 
że tak wtrącę swoje trzy grosze buziaczku - zastanów sie czy piszesz DLA SIEBIE czy innych (dzielić się z innymi swoimi myślami itd)... jeżeli kilka osób zwraca ci w delikatny sposób uwagę to chyba nie ma o co sie obrażać tylko - przystosować... no chyba że swoje wypowiedzi na forum traktujesz jako pamiętnik pisany tylko dla siebie - ok - niech wiec będzie w twoim stylu...

Owszem pisze nie tylko dla Siebie.
Ja sie nie obrazilam:no:. Bo nie ma o co sie obrazac:szok:. Prawda?
Bede pisac juz tak jaki Wy:-D.
Wyluzujcie..;-) Bez przesady..
 
że tak wtrącę swoje trzy grosze buziaczku - zastanów sie czy piszesz DLA SIEBIE czy innych (dzielić się z innymi swoimi myślami itd)... jeżeli kilka osób zwraca ci w delikatny sposób uwagę to chyba nie ma o co sie obrażać tylko - przystosować... no chyba że swoje wypowiedzi na forum traktujesz jako pamiętnik pisany tylko dla siebie - ok - niech wiec będzie w twoim stylu...

chciałam to samo napisać... ;-)
 
że tak wtrącę swoje trzy grosze buziaczku - zastanów sie czy piszesz DLA SIEBIE czy innych (dzielić się z innymi swoimi myślami itd)... jeżeli kilka osób zwraca ci w delikatny sposób uwagę to chyba nie ma o co sie obrażać tylko - przystosować... no chyba że swoje wypowiedzi na forum traktujesz jako pamiętnik pisany tylko dla siebie - ok - niech wiec będzie w twoim stylu...

no! mądra decyzja , nikt przecież nikogo nie atakował...

:szok::dull::rofl2:
 
reklama
Do góry