reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

Buziaczku nie pomogę bo wątek zakładał ktoś inny, musisz poszukać moderatora który opiekuje się tym działem...

co do karmienia mleko daje się 3 razy na dobę...jak na opakowaniu 210 ml i 7 miarek..., jak dziecko je w nocy to 4 razy na dobę...u nas to wygląda następująco...

7-8 kaszka ryżowa na mleku
10-11 biszkopcik, chrupki, herbatka(lub deserek)
13 mleko
16 obiadek
18 picie deserek (lub biszkopty zależy czy rano nie dostał )
19-20 flacha mleko z kaszką
 
reklama
Zgadzam się że wątek zamknięty jest super sama na jednym pisze.... jest tam nas kilka, jest komu się zwierzyć i wyżalić, na otwartym tego nie zrobie bo to są za przywatne tematy, a niewiadomo kto to czyta.

dokładnie..my pisałyśmy długo tutaj..ale jak zaczęły się pojawiać laski które napisały po dwa trzy posty i znikały to stwierdziłyśmy że czyta ktoś o naszych osobistych nie raz ważnych sprawach to dziękujemy..a że się znałyśmy,i że nie było większości z WAs to jest jak jest...
nie wiem czy stworzą drugi wątek zamknięty lipcówką...ciężko powiedzieć, :blink:
 
jak moja miała brzuszek suchy łuszczyła się skórka była sucha, to oliwka nie pomagała, za to mleczko do ciała dla niemowląt hipp super pomogło. Bepanthen jest świetną maścią u nas się sprawdza więc jak masz to smaruj.
 
Witajcie. :-)
U mnie też cały dzień było zimno i padało co jakis czas. Ale żeby dzień nie był całkim "stracony";-), to podjechałam do przychodni i zważyłam i zmierzyłam Grzesia. Wyniki na odpowiednim wątku.:-)

Widzę, że pojawiły sie dziewczyny z zamikniętego, ale (niestety) nie obyło sie bez spięć.:baffled: Pewnie mnie nie kojarzycie, bo pojawiłam się dość późno.:tak: Ale ja Was kojarzę.;-):rofl2:

Ankami współczuję azs i wady serduszka.:-(Super, że mała się rozwija i nie daje się chorobie.:tak: Mam nadzieję, że wyzdrowieje i będzie już zdrowiutka. Będę trzymać kciuki.:-)

Zanet, Buziaczku współczuję spięć z mężami.:-(U nas też bywa nieciekawie, ale jeszcze nigdy nie doszło do tego, żebyśmy myśleli o rozwodzie.:no: Tulę mocno. :*

Buziaczku Grześ też miał przez jakiś czas suchą skórę na szyjce. Ja smarowałam oliwką. Zastanów się, czy to nie jakaś reakcja alergiczna:confused: Sudocremem bym nie smarowała, bo wydaje mi się, że trochę wysusza.:sorry2:
 
Witam ;-)
Blania juz u Siebie w lozeczku sobie nuci i zasypia.
Dzis wieczorkiem byla taka cudowna :-D taka rozbawiona rozgadana , rozszalana , energiczna...takie pomysly miala w glowie:-D:cool2::wink: w wannie to jak delfin plywala machajac nozkami i raczkami:-Dchyba plywaczka rosnie po Mamie:-D

Posmarowalam ja oliwka w zelu to taka tlusta i gesta. jest dobra, a jak nie poskutkuje to kupie jutro w aptece ''oliatum''moze poskutkuje.
 
Asiulinka, ja Cię kojarzę :) dzięki za dobre słowo odnośnie Łu

Buziaczek, na skórę Łucji bardzo pomogła emulsja Emolium, ale to chyba polski produkt, więc nie wiem czy go dostaniesz w UK. Ale naprawdę super nawilża. Sudocrem jest zdaje się z cynkiem, więc faktycznie może wysuszać. Kąpiel w ugotowanym siemieniu lnianym (4 łyżki nasion na 2 szklanki wody, zagotować, odstawić na kilka godzin i potem wlać tego gluta do wanny z wodą) też działa jak balsam, spróbuj może.

Ja dziś wzięłam się za mycie okien i przestawianie mebli. Spacer też zaliczyłyśmy, choć mocno wiało.
 
reklama
Zanet, Buziaczku współczuję spięć z mężami.:-(U nas też bywa nieciekawie, ale jeszcze nigdy nie doszło do tego, żebyśmy myśleli o rozwodzie.:no: Tulę mocno. :*

Buziaczku Grześ też miał przez jakiś czas suchą skórę na szyjce. Ja smarowałam oliwką. Zastanów się, czy to nie jakaś reakcja alergiczna:confused: Sudocremem bym nie smarowała, bo wydaje mi się, że trochę wysusza.:sorry2:
No wlansie zycie bywa rozne , najpierw nam sie wydaje ze jestemsy jak dwie polowki ktore zyja ze soba jakies lata a nagle po pojawieniu sie dziecka i po slubie zmienia sie wszystko jak w kalejdoskopie. ale zycie malzenskie jest bardzo ciezkie naprawde ....


Tez nie smaruje jej bo strasznie wysusza ten krem i rzadko go uzywam wogule :sorry2: a pupcie staram sie co jakis czas smarowac bepanthenm:tak:ale nie zawsze , czasem umyje i zakladam pampersa i Blani nic sie nie dzieje . miala do tej pory 2 razy odparzona pupce od kupki - biegunkowatej mazi.
 
Do góry