reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

hej
No i po urodzinkach:)
Zdjęć nie mam bo mój zostawił aparat nad morzem..:crazy: Ola zadowolona z prezentu (co najważniejsze) dostała rower:)

Sławek chory:-( ma brzydki kaszel i gorączkę idziemy dziś do lekarza...

zmykam wstawić pranko-miłego dnia dziewczyny
 
reklama
Ale tu pustawo.:eek: Pewnie wszystkie korzystacie z pięknej pogody.:tak:
My też dziś pospacerkowaliśmy. Dziś znów wsadziłam Grzesia do piaskownicy, żeby mógł poczuć inną "konsystencję";-):-D Tylko go pilnuję, żeby przypadkiem nie chciał spróbować jak smakuje piasek.:baffled: Na razie przesypuje piasek między palcami, ale zaczynają interesować go kamyczki, dlatego od razu mu zabieram -tak na wszelki wypadek.:tak:

Buziaczku fajnie, że sobotni wypad nad jeziorko się udał. No i Blania się obłowiła.;-):-D

Ewa fajnie, że Jaś dobrze się rozwija i robi postępy.:tak: Ja też uwielbiam wspólnie, całą rodzinką, spędzane dnie.:-) A dzieciaczki śliczne.

Marika super, że urodziny się udały. No i najważniejsze, że prezent się podobał.:tak:
Dużo zdróweczka życzę Sławkowi. Daj znać co tam lekarz wybadał.


Aha, zapomniałam Wam powiedzieć, że Maciuś dostał się do przedszkola.:-) Bardzo się cieszę, bo u nas jest "duża konkurencja".;-):-D
 
Dzień Dobry

Asiulinka- dziękuję,Twoje maluszki też śliczne:)fajnie,że masz przedszkole z głowy:-):-)Z tą piaskownicą to bym się bała,wczoraj pokazałam Jasiowi trawkę,w ogrodzie u rodziców a on odrazu sprawdzał czy pyszna:baffled::baffled::baffled:

Dziś wyspana,mąż wstawał do Jasia.;-)

Standardowo oczy nad łóżeczkiem 5 30 i się bawimy,ehhhh:sorry2:

Jakie plany na majowy weekend?

Miłego Dnia:)
 
cześc dziewczyny
Marika - dużo zdrówka dla synka. Jak ja nie lubię jak dzieci chorują
Asiulinko - Bardzo fajnie że starszy synek dostał się do przedszkola. Pamiętam jak Jaśminka chodziła, była bardzo zadowolona.
Buziaczku - kupiłam Dawidkowi mleko "3". Wogle zauważyłam że jemu jest obojętnie które mleko pije i czy to jest to jego czy innej firmy.:tak:Chciałam się jeszcze zapytać czy kupujesz Blance chrupki kukurydziane? i gdzie? bo ja znaleźć tu nie mogę.

Dzieciaczi grzecznie się bawią puzzlami (Jaśmina układa a Dawid jej rozkłada).
iiiiiiiii dostałam wczoraj @, pierwsza po porodzie. Kurcze ale się zdziwiłam i oczywiście wnerwiłam bo było tak przyjemnie i beztrosko do tej pory. Ale cóż....
pozdrawiam
 
Czy ktoś mnie jeszcze pamięta:-(?
Podczytałam trochę ale wszystkiego nie nadrobię:no:.
Więc:niekapek w użyciu,nocniczek 2-3 razy dziennie,coraz częstsze puszczanie się i samodzielne stanie,wymuszanie płaczem czegoś,zabawy piramidką piko(nakładanie i zdejmowanie klocków),wkładanie mniejszych rzeczy do większych,karmienie się łyżeczką...Więcej nie pamiętam.;-)A,i jeszcze MAMA,BABA,TATAPA PA,BRUM.:tak:
 
udalo sie:sorry2:

hej Lipcowki!

Matra -no oczywiscie ze pamietamy:tak: a jakze

Marika- niech Synus szybciutko wraca do zdrówka...dawno Cie tu nie bylo....spoznione zyczenia dla Córci:-D

Jasmina - co prawda pytalas Buziaczka ale ja tez moge odpowiedziec....wiec kupuje w sklepie polskim a jka nie tam to w kazdym spoczywczym znajdziesz pod nazwa Finger Foods organix o smaku kukurzdz lub marchewk.....sa troche twarsze niz polskie flipsy ale za to Mala w tym samym czasie zje jednego niz 5 flipsow:-D

dzis po raz pierwszy dalam Amelci obiadek z wiekszm kawalkami jedzonka,poradzila sobieb bez :tak:problemu zuch dziewzyna:-D
 
Witam
Asiulinko cieszę się że Maciuś się dostał do przedszkola..mojej kumpeli dzici niestety nie przyjęli:-(

agaa321 brawo dla Amelci:) ja młodemu jeszcze rozgniatam widelcem...

Marta zdolne to Twoje dziecię:):tak: nocnik? wow!

jasmina111 dopiero dostałaś @:szok: to i tak się ciesz bo długo nie miałaś...

a mi się chce wyć z rozpaczy, mały chory..a antybiotyk zamiast pomagać...w drugą stronę wygląda na to że choróbsko postępuje...:-:)-:)-( tak mi go szkoda...
weekend majowy też nie powiem co trafi..bo nie pojedziemy...
 
reklama
Ja dziś miałam zalatany dzień rano od ortopedy z Maćkiem, później szybko do domu na obiad i na spacerek, żeby wykorzystać pogodę, bo słyszałam, że idzie pogorszenie.:-:)crazy: I oczywiście na długi weekend, żeby popsuć nam plany -chcieliśmy pogrillować ze znajomymi.

Jasmina no to możemy sobie podać rękę, bo ja właśnie dziś dostałam @.:baffled::wściekła/y: A tak było pięknie...:-) A dzisiaj to normalnie w pierwszej chwili nie wiedziałam co to?;-):baffled::-D

Marika czasem na działanie antybiotyku trzeba poczekać, ale jeżeli masz wątpliwości, to może idź jutro do lekarza, bo potem długi weekend i może być problem z lekarzem.:baffled: W każdym bądź razie życzę duuużo zdrówka dla Sławka.:tak:
 
Do góry