reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

a tak odnosnie tych pomiarów to znalazłam fajna stronkę
Kampania Rosne-Zdrowo.pl || niskorosłość, centyl, zdrowo rosnę, ilona felicjańska

gdzie po zarejstrowaniu sie mozna samemu prowadzic pomiary wzrostu

Julek ma 7 centyle a to oznacza ze jest mały i trzeba by to skonsultować z lekarzem choc nie koniecznie może to oznaczac jakąś chorobę.
mnie sie zawsze wydawało ze jest duży a jednak według statystyk jest mały-dziwne to
 
reklama
a widzisz asiulinka Twojego synka mierzyli i warzyli a mi ta wstretna baba powiedzialam ze dzieci po roczku sie nie wazy ani nie mierzy dopiero na bilansie 2latka idiotka bede musiala isc gdzies do innego lekarza zeba mi ja zawzytl itd...
Mnie lekarka zapytała się, czy go ważyć, a o zmierzenie sama prosiłam. Zresztą pani gastrolog kiedyś (jak chodziłam z Maćkiem) powiedziała, że trzeba ważyć dziecko co jakiś czas (np.co 3 miesiące), żeby stwoerdzić, czy prawidłowo przybiera na wadze.:tak:
A co do wzrostu, oni już wolniej rosną niż wcześniej.

Julkowa dla Jula też wielkie gratki za odwagę.:tak::-) A u mnie szczepienie to bardzo przeżywa też Maciuś. Kiedyś się popłakał i nie wiedziałam kogo pocieszać.:baffled::laugh2:
Smacznego.:-p

A mi Grzesiek już wstał. Spał jakieś 1,5 godz. Ale jak się obudził, to chwilę poleżeliśmy i poprzytulaliśmy u nas na łóżku. Uwielbiam takie chwile.:-)
 
U nas to samo własnie zalił mi sie synek ze swoich kłopocików.:laugh2:Po 2,5 godz snie.:tak:
Okazuje sie ze bardzo chciało mu sie pic bo opróżnił juz cały kubeczek :laugh2:
To pa kobietki może do wieczorka:-D
asiulinka wam tez zycze smacznego podczas obiadku.
 
Julkowa ale Ci dobrze... 2,5 godz. ja to tylko pomarzyć mogę.:dry: Choć i tak jest już dobrze, bo kiedys to potrafił spać pół godzinki. A w takim czasie, to nic nie da się zrobić.:no:
A mi (a dokładnie Grzesiowi;-)) wg tej stronki, to w pewnym okresie (około pół roczku) wyszło, że Grześ był na 100 centylu.:confused::sorry2: Teraz 70.
 
buziaczku kup test szybko zrob i zobaczymy co wyjdzie :-p aaa i koniecznie relacja na zamknietym z masazu:rofl2:
nie kupilam testu bo zabral karte do pracy :sorry2: ale nie wierze zeby udalo mi sie zajsc w ciaze skoro ma implant , tyle czasu dzialal i teraz by nagle nie zadzialal ...nie mozliwe a moze zatryzmalo sie bo , mam duzo stresu ostatnim czasem ...albo imlant mi przesuwa:confused::sorry2::dry:nie wiem ...ale to raczej nie mozliwe:-D
 
Kochana nic nie daje 100% pewności zrób ten test lub idz do lekaża, najlepiej jedno i drugie, bo jeżeli jesteś w ciąży to żeby ten inplant nic nie zaszkodził lepiej.
 
witam wieczorkiem

Dziewczyny obcinałyście swoim pociechom juz włoski ,bo ja własnie to rozważam.Julek ma z tyłu długie w porównaniu z czubkiem głowy.J tak sobie myśle czy ich nie wyrównać np. maszynką czy pójść do fryzjera.Tego i tego troszke sie obawiam bo nie wiem jaka bedzie reakcja Julka ,czy wytrzyma do końca.

po za tym to udziabała mnie dzis osa :wściekła/y::no:ale to nic w porównaniu z tym jak wku...... mnie teściowa:wściekła/y:wstrętne babsko :wściekła/y:
 
Hmm, tylko kilka dni mnie nie było, a tyle nadrabiania!
Przede wszystkim cieszę się, że udało Wam się znaleźć sposób, żeby sobie o prywatnych i intymnych sprawach popisać :)

I teraz polecę ogólnie, bo nie pamiętam dokładnie, kto o co pytał.
Jeśli chodzi o kosmetyki i mycie głowy: kąpię Łucję w Emolium, szamponu też używam tej firmy, a głowę myję 2-3 razy w tygodniu, czasem częściej jak Łucja wytrze sobie łapy ubrudzone obiadem we włosy albo jak się bardzo spoci. Do smarowania ciała też emolium lub jakieś maści robione w aptece.

Na basenie jest świetnie. Łucja bez kompleksów skacze do wody. Próbuje sama machać rękami i nogami, ale trochę się leni, woli wypijać wodę z basenu - fuj! ;)
Buziaczku, u nas ceny za basen różne, np. tu gdzie chodzimy na kurs jednorazowa lekcja kosztuje 35 zł, a na basenie obok indywidualna 60 zł. Na normalnym basenie dla dorosłych wejście od 11 zł do 20.

Włosów jeszcze Łucji nie obcinałam, bo i nie bardzo jest co skracać ;)

Szczepienie dopiero pod koniec sierpnia. Ale w pierwsze urodziny Łucja miała 77 cm i ważyła 9,6 kg. Teraz na domowej wadze wychodzi ok. 10 kg, 10,1. A może już więcej, bo chyba ze 2 tygodnie jej nie ważyłam.

No i to chyba tyle.
 
witam wieczorkiem

Dziewczyny obcinałyście swoim pociechom juz włoski ,bo ja własnie to rozważam.Julek ma z tyłu długie w porównaniu z czubkiem głowy.J tak sobie myśle czy ich nie wyrównać np. maszynką czy pójść do fryzjera.Tego i tego troszke sie obawiam bo nie wiem jaka bedzie reakcja Julka ,czy wytrzyma do końca.

po za tym to udziabała mnie dzis osa :wściekła/y::no:ale to nic w porównaniu z tym jak wku...... mnie teściowa:wściekła/y:wstrętne babsko :wściekła/y:
Hej Julkowa no ja tez wlasnie o tym myslalam , ale szczerze mowiac u mojej to nie ma co scinac :-Dmalutko ma tych wloskow ale z tylu tez ma dluzsze niz z przodu :-pchcialam wyrownac ale ja ona bedzie wtedy wygladac :-D:-Dchyba poczekam do kucyczkow i grzyweczki chce jej zrobic na prosto :tak::tak:
Moja kolezanka synkowi obcina czesto bo szybko mu rosna , i wygodniej mu jak ma krotkie, obciela go raz nozyczkami a potem maszynka a teraz fryzjerka go obciachala :tak::tak:i swietnie wyglada :tak:tez troszke byl niecierpliwy ale udalo sie :tak:
 
reklama
witam wieczorkiem

Dziewczyny obcinałyście swoim pociechom juz włoski ,bo ja własnie to rozważam.Julek ma z tyłu długie w porównaniu z czubkiem głowy.J tak sobie myśle czy ich nie wyrównać np. maszynką czy pójść do fryzjera.Tego i tego troszke sie obawiam bo nie wiem jaka bedzie reakcja Julka ,czy wytrzyma do końca.

po za tym to udziabała mnie dzis osa :wściekła/y::no:ale to nic w porównaniu z tym jak wku...... mnie teściowa:wściekła/y:wstrętne babsko :wściekła/y:

nie obcianalm jeszce wloskow Juleczce bo jak u reszty dzieciaczkow nie ma co:-D:-D:happy: ale powloutku jej rosna i robia sie loczki:-)
ankami i jak czuje sie Twoje serduszko?;-) zboj???
buziaczku u nas za 1h placimy 10 zl ale bez nauk plywania i instruktorow tak sami dla relaksu Juleczka lubi chodzic razem z nami:tak: u nas na basenie jest wiele atrakcji dla dzieciaczkow a i moge zapytac co to za implany bo znow nie w temacie?:confused:
 
Do góry