reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

reklama
Julkowa ja też się zastanawiałam nad wyrównaniem włosków u Grzesia, bo te z tyłu dłuższe. Ale na razie chyba się jeszcze wstrzymam (Maćko w jego wieku miał dłuższe -nawet grzywka spadała mu do oczu:laugh2:). A Maćka od początku strzyżemy maszynką w domu.:tak: Tzn. na początku ja go trzymałam, a m. go obcinał. Teraz już jest duży i sam stoi, ale i tak nie ma cierpliwości i czasem zostają dłuższe włoski.:baffled: A z fryzjerem, to trzeba przemyśleć;-), bo może być to bardziej stresujące, ale z drugiej strony może dłużej wytrzyma?:confused: W sumie to zależy od dziecka.:sorry2:

Ankami fajnie, że zajrzałaś.:tak: No ostatnio się coś rozkręciłyśmy.:-D
 
buziaczku u nas za 1h placimy 10 zl ale bez nauk plywania i instruktorow tak sami dla relaksu Juleczka lubi chodzic razem z nami:tak: u nas na basenie jest wiele atrakcji dla dzieciaczkow a i moge zapytac co to za implany bo znow nie w temacie?:confused:
My chodzimy tylko dla relaksu mala sie z Nami wyszaleje :tak:ja z angielskim nie najlepiej zbey isc na nauke :zawstydzona/y:moze jezyk jak jezyk wstydzilabym sie ...ehh ze czegos nie zrozumiem:sorry2::-p
u nas tez sa zjezdzalnie i roze atrakcje :tak:

No ostatnio się coś rozkręciłyśmy.:-D
Noi supcio oby tak dalej widac ze zyjemy :-D:tak::tak:
Az sie milo wchodzi ....:-)ale i tak nas mala grupa jest a co z Iiwka?? i Katrinm??

Dajecie juz jesc samodzielnie swoim dzieciom? od kiedy zaczynacie nocnikowanie??? bo ja chce dac mal do przedszkola a musi juz sama na nocik dobrze robic bo tam nie beda zmieniac pieluch ....:sorry2:
 
Dzień dobry.:-)
No to dzisiaj ja pierwsza.:-) U nas pogoda się popsuła -deszcz pada.:dry: Ale muszę jakoś wyskoczyć po zakupki. Z samym Grześkiem bym sobie poradziła, ale mam jeszcze Maćka idącego wolniej. A jego kaloszki zostały na działce. Trzeba by pomyśleć chyba o zakupie jeszcze jednej pary.:confused::sorry2:

Noi supcio oby tak dalej widac ze zyjemy :-D:tak::tak:
Az sie milo wchodzi ....:-)ale i tak nas mala grupa jest a co z Iiwka?? i Katrinm??

Dajecie juz jesc samodzielnie swoim dzieciom? od kiedy zaczynacie nocnikowanie??? bo ja chce dac mal do przedszkola a musi juz sama na nocik dobrze robic bo tam nie beda zmieniac pieluch ....:sorry2:
No, ja też się cieszę z naszego rozkręcenia. Co prawda dzieciaki chodzą głodne, brudne i obsr... ale co tam mamuśki muszą się wyżyć.;-):-D:-D:-D:-D:-D:rofl2:
Agaa i Niusia ostatnio rzadko też do nas zaglądają.:-(
Iiwka, z tego co pamiętam to cierpi na brak dostępu do sieci.:confused:

Ja Grześka jeszcze ciągle karmię. Boję się tego całego bałaganu towarzyszącego samodzelnemu jedzeniu. A wiem, że to nie dobrze.:sorry2: Nocnikowanie zacznę na wiosnę chyba. Teraz jeszcze chyba jeszcze nie jest świadom swoich potrzeb.:confused:
 
witam -znowu druga:laugh2::laugh2::laugh2:

Ja też obawiam sie bałagany i daje tylko owoce kroje w kostkę wsypuje do miseczki a i tak zawsze coś wymazie :-D
I do tego Julek jest niejadkiem i po trzech łyzkach rezygnuje także nie sądze zeby sie sam nakarmił:laugh2:
Co do nocnika to my staramy sie chociaz raz dziennie usiąść przeważnie rano wtedy najczęściej jest kupa albo jak widzę ze już sie szykuje w ciągu dnia to tez sadzam może w ten sposób szybciej skojarzy :laugh2:
Musze jeszcze rozejżeć sie za typowo meskim nocnikiem bo ten który mamy (typowy z melodyjką)kompletnie sie nie spisuje jak zaczyna siurac to wszystko na zewnątrz jakis taki dziwny jest :laugh2:

U nas tez pogoda sie popsuła ale powoli sie przejasnia i dobrze bo mam pranie do rozwieszenia.A niema to jak pachnace powietrzem ciuchy :laugh2:
 
Hej Dziewcyznki! Ale roypisyscie sie.....:-) super bede miala cos do pocztania.
U mnie kiepsko z czasem ostatno,powoli przygotowujemy sie do wzjazdu....zaczynam si troszke bac....mamy problem bo nie wiemy jak<sie spakowac,mamy strasznie duzo rzeczy...caly sprzet,meble,rzeczy dla dziecka itd szok ile tego jest:szok: szkoda nam to zostawic ale nie mamy jak sie zapakowac.Chcielibysmy wynajac busa ale strasznie drogo wychodzi:baffled: nie wiemy co robic.....
Zaraz Was poczytam co tam popisalzscie i odezwe sie pozniej:tak:
pozdrawiam
 
Witam ponownie.:-)
Ja dopiero teraz, bo jak wróciliśmy ze spacerku, to musiałam nakarmić dzieciaki, uśpic Grześka, ugotować obiad, pomyć gary, pobawić się chwilę z Maciem i już chciałam usiąść i popisać, a tu Julkowa przypomniała mi o praniu do rozwieszenia (dzięki).:-D Już niby wszystko porobiłam, ale pewnie zaraz obudzi się Grzecho, bo śpi już godz. i 45 min.:-)
Julkowa widzę, że wiatr zawiał od Ciebie, bo i u mnie się rozpogodziło i prześwituje słońce.:tak:

Agaa fajnie, że jesteś.:-) Tej przeprowadzki i pakowania Ci nie zazdroszczę.:no: Ale życzę powodzenia.;-):-D:tak:

Zapomniałam Wam wczoraj napisać, że jednak "romansu" z chirurgiem dziecięcym nie zakończyłam. Muszę się umówić, ale tym razem z Grzesiem.:-( Jemu w ogóle nie schodzi napletek.:-(

O, słyszę że obudził się Grześko. Do później!
 
Witam ja tak na chwilke :-p wieczorkiem bede dluzej ...i mam nadzieje ze tym razem nie ominie mnie juz zadna rozmowa:-D

Blania spi juz godzinke a ja zamiast sprztac leniwie sie, po obiedzie zostal balagan i brudna kuchnia a ja na bb buszuje ...a tescie w drodze - dobre co :-p:-D

Bylismy dzis w przychodni zapisalismy sie i powiedzialam o swoich dusznosciach nocnych i wiecie co chyba odziedziczylam po rodzinie astme ...dali mi takie leki ze jak sie dusze to mam sobie wziewac ...wzielam sobie 3 dawki a teraz oddycham jak smok :-D:-D tylko ognia brak :rofl2::rofl2:
i troszke mi sie rece trzesa ...chyba o jedna dawke za duzo ...:sorry2:ale chcialam zeby szybko mi przeszlo :-p dzis cala noc sie dusilam i nie moglam spac kaszlalam jak najeta , myslalam ze wypluje pluca wraz oskrzelami:angry: okropienstwo.:dry:ale juz jest lepiej :tak:

Blance pozwalam czasem samej sie karmic ale zawsez przed kapiela :tak:
ale obiadek i deserek wole sama jej dac :-)

Pozdrawiam Buziaczki odezwe sie pote mam nadzieje ze Tesciowa Mnie dzis nie wkurzy niczym .....:crazy:



Juz Tescie pojechali i tym razem mnie nie kwurzyli wrecz przeciwnie ...ale o tym na zakmnietym ;P
Blania podczas wraiacji i popisow przed dziadkami rozwalila sobie warge buszujac w tunelu od namiotu tak sie wsciekala ze uderzyla buzia o podloge i zebami przegryzla gorna warge ma teraz jak balon , dalam jej nurofen zreszta zauwazylam ze mala ma biegunke robi juz dzis chyba 4 kupke wczoiraj tez podobnie , i to chyba przez zeby , ale zeby 2 az tak zle znosila? nigdy nie miala rozwolnienia i nie robila tyle kupki nie zjadla tez tyle zeby kupke robic ciagle ....co myslicie co jej dac na ta biegunke???
 
Ostatnia edycja:
witam i ja... dzisiaj troszke pracowity dzien mam spakowalalm Julci zabawki i do piwnicy popralalm prasowanie gotowanie ufffff......
buziaczku julia je sama ma swoje sztuce i zestaw czasmi jej pomagam i wcale sie tak nie upaprze:-D:tak: owoce daje jej do raczki i gryzie sobie tymi 2 zebaczkami a co do nocniczka to jak tylko ja posadze to schodzi ale jak zrobi kupke albo siusiu to idzie po pamersa przychodzi do mnie lapie sie zxa spodnie i wola "mama" z taka minka ze wiadomo o co chodzi i przykro mi z ta astma pewnie musialas sie nameczyc:-:)szok::baffled: biedna blania ale szogun;-):-D
agaa wspolczuje Ci tego pakowania musi byc okropne ale dacie sobie rade powodzenia
asiulinka biedny ten twoj Grzesio a boli go to??:confused::dry:
lece troche na spacer bo sloneczko wychodzi bede wieczorkiem papapap
 
reklama
Niezla spryciara moja nie powie nic a nic :no:ze ma kupe czy za mokro chyba za mala jest tak mi sie wydaje :baffled:a sama ja tak nauczylas czy jak ?

MY chyba bedziemy rezygnowac ze smoczka powoli bo krzwia sie malej zabki te dolne do srodku sie schodza:szok::szok::szok:czy to mozliwe ze od smoka? czy co?:sorry2:
 
Do góry