reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

Moja królewna (tylko jak spi...) juz zasneła,zjadlam kolacyjke,przeczytałam to co miałam do nadrobienia w ratach i moge popisac troszke...
Zaczne od tego o co pytalyscie mnie pare,pare,pare ;-)stron wczesniej

Buziaczku- mieszkamy we flacie 2-pokojowym z salonem i placimy podobnie jak Wy,tylko srasznie male pokoje mamy no i salon razem z kuchnią...straszne...:baffled:

Gratuluje nowej pracy,super robotka trzymam kciuki z checia bym sie do Ciebie wybrala:tak:

Niusia- planujemy powrot na listopad,ale mamy niewykorzystany urlop,wiec prawdopodbnie w pazdierniku wyjedziemy.
Najpierw bedziemy mieszkac u moich rodzicow ok miesiaca,pozniej przeprowadzimy sie tymczasowo d mieszkanka szwagra meza,ktore stoi puste i w tym czasie zaczynamy sie budowac.Nie wyobrazam sobie mieszkac przez ten caly czas z rodzicami,za bardzo jestem przyzwyczajona do mieszkania osobno,nikt sie nam nie wtrynia itd. nie to ze zle z nimi ale zawsze lepiej bez a tym bardziej bez tesciow:dry:

Iwka- u nas smokus nadal,Amela uwielbia z nim zasypiac,troche obawiam sie pozegnania,jednak powoli trzeba o tym myslec...
Dzis np byl problem bo smokus został w samochodzie a moj maz pojechal do pracy nim...co ja sie naszukalam zeby dac jej jakiegos starego,a jak znalazlam to nie chciala bo to nie byl ten....ale byla awantura....wkoncu zasnela wymeczona....

Asiulinka- moja tez nie toleruje zadnego mleka,tylko moje i to prosto z cycusia,czasem wciskam jej Nestle z miodem lub waniliowe do kaszki,ale sie wykrzywia i robi odrucg wymiotny:confused:
Stram sie karmic tylko na noc i na dzien cycem,czasem na noc nie potrzebuje bo kaszka ją trzyma ale jeszce u nas cycus musi byc:tak:

Zanet-widze ze Twoja Milenka zachowuje sie identycznie jak moja Amelka.Tez non stop chodzi za mna i ani na krok nie odpusci,gdy tylko znikne za drzwiami zaraz leci za mna i ciągle wisi na mojej nodze,strasznie mnie to meczy..

Szczepienie juz mielismy na roczek nastepne mialo byc za miesiec wiec chyba lada dzien przyjdzie list z wezwaniem
Nocnik u nas ciagle bes skutku,gdy tylko sadzam Amele na nim to zaraz wryk

Buziaczku-moja tez rozciela sobie warge w wozku bo szaleje w nim jak opentana,mowie Wam istny cyrkowiec z niej,nie usiadzi na miejscu, ale lekko rozcieła to juz drugi raz w tym miesiacu.Krew oczywiscie byla.....a placzu....:szok:


Amelka zaczela wkoncu stawiac pierwsze kroczki sama :tak::-)nie duzo ich bo czasem zrobi dwa lub trzy ale ciesze sie strasznie,ze idzie na przod.Duzo mowi da da tzn daj,na kapiel mówi ptikom ptikom i hema tzn nie ma,tata(najwiecej) mama(bardzo malutko)

Widziałam ze otworzyłyscie nowy watek zamkniety(gratuluje),szkoda ze mnie tam z Wami nie ma.Moze byscie mnie psigarneły cio?:rofl2:
 
reklama
Jaki ja mam teraz rozmiar, to trudno powiedzieć, bo jeszcze troche mleka mam w piersiach. Ale po Macku wróciłam raczej do swojego.:tak: (nie pamiętam już:sorry2:, ta przeklęta skleroza...:dry::zawstydzona/y::sorry2:;-)).

Agaa zaproszenia nie było przez przeoczenie.:sorry2: Już poszło i czekamy na Ciebie życząc ciekawej lekturki.:tak::-D:-D
 
za sprytna:-) nie wlasnie nie a jak chce isc na spacer to przynosi buciki i kaze sobie zakladac:dry:skad wie jak sie ja poprosi zeby przyniosla ksiazeczke to pojdzie przyniesie i bedzie sie dupeczka pchala na kolanko i trzeba czytac!
dzisaj rano przyniosla nam kapciuszki maz zalozyla poszla po ksiazke wpakowala nam sie do lozka i trzeba bylo czytac:-):-)
mozliwe ze to od smoczka a ma go caly czas czy tylko do spania??? ja daje julce tylko do spania ale tez musze sie przyjrzec a ile zabkow ma twoja Blania?
 
Julkowa -ja tez strasznie przywiazuje sie do rzeczy i oczywiscie bym chciala wszystko ze soba zabrac.Moj mąz wkurza sie na mnie ze chomikuje rozne rzeczy i mowi ze jestem smieciarą:dry: ale zawsze wydaje sie ze to wszystko kiedys moze mi sie przydac


Zapomnialam Wam napisac o najwazniejszym odnosnie ściągania pieluch...moja tez bardzo ciekawska...Amelci zrobiły sie strasznie czerwone krosteczki na pituni:-( Najpierw ciagła sie za nią,jak tylko zdjelam jej pieluche to rece juz na dol jej lecialy i ciagla:-(az mial czerwona w srodku ale przeszlo.No i teraz ma na zewnątrz czerwone krosteczki,smaruje jej tam i wierze non stop i nie przechodzi:no: nie wiem od czego to.Czesto puszczalam z goła dupcia po mieszkaniu i tak mysle ze moze chrupkami czy czym sobie tam dotykała...nie wiem kurcze naprawde:no:strasznie to wyglada,ale widac ze nie swedzi jej to i nie pzreszkadza.Jutro mamy umwiona wizyte u lekarza mna nadzieje ze szockie specjalisci cos mi poradzą:dry:
 
Aga 321 Wiesz co Kochana moze to od chusteczek nowych albo pampersow? co ? Bo mojej malej tez sie tak zrobilo:dry: ale od tego , kiedy sie jej zaczerwienilo jak Tesciowa nie poddtarla do konca kupki takiej rzadszej...posmaruj jej mascia bepanthen :tak:ale mascia i powinno zejsc :tak:a jak nie to sudocrem moze przemyj rumiankiem:sorry2:
Zazdroszcze Ci , ze juz wracasz na swoja ziemie :-( Ja to juz chyba nigdy nie wroce:no::no: Oby wam sie wszystko udalo i zycze duzo szczescia nparwde z calego serca :tak::tak:i nie zapomnij o Nas nigdy :-)
MOj tez mowi ze jestem smieciara :-Dale to normalne :rofl2:
Wszystko mam co mi sie przyda , tez bym nic nie zostawila, a tak smao jak TY mam tego jak na tira:szok::-D:-p
Paulissia - Madra masz coreczke bardzo , moja jak poprosze to przyniesie ksiazeczke,krowke , odda wszystko co znajdzie na podlodze i zabierze z naszych szafek :tak:tez sama wchodzi do nas na lozko :tak:ale ja jak wstane to juz raczej musze byc na nogach, bo jak ona smiga sama po domu to jest niebezpiecznie...naprawde niebezpiecznie:no::no:
Czasami w ciagu dnia tez go doi na spacerze bo wklada wszystko do buzi co znajdzie , w domu jak marudzi i placze przed jedzeniem i na sen :szok:ale duzo razy :dry::dry:
Blani wychodzi 8 juz sie przebil tylko wypina sie w gore:baffled:
Asiulinka - Dobra dobra nie zapomnialas tylkos ie wstydzisz przyznac tak ??:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:

Aga - jeszcze nie pracuje dopiero bede za kilka miesiecy najpozniej za 3 :tak:
Gratuluje samodzielnych kroczkow :tak::tak:
 
Buziaczku- fakt,masz racje....juezuuuu dopiero Ty mi uswiadomilas to ze zmienialam pieuchy na Tesco,bylam z nich bardzo zadowlna bo cena roznia sie tylko minimalnie od Pampersow kurde no to ładnie,wracamy do starych pampersow.
Kupialm Bepanthen masc wczoraj ale nic sie nie zmienilo dobrze ze wiecej sie nie robi,sudocremem tez smaruje,rumianek tez i nic choleka oby to nic powaznego.
Zrobialam juz awanturke mezowi bo mysle ze nie dobrze i niedokladnie ja tam wyciera,mowi ze nie wypada mu tam grzebac:confused: co za głupek no.
 
Aga- wiesz co ja tak samo zrobilam jak ty :sorry2:, zmienilam na te same co ty pewnie fioletowe? i moja mala tez miala te krostki i po huggies tez.:crazy:
ale bardzo dobre sa morrisona pieluszki:tak: polecam prawie jak pampersa:tak:tylko troszke grubsze i cena o funta tansze:tak: smaruj kilka dni kremem i to tak pozadnie wcieraj az weschnie i nie myj chusteczkami tylko woda i znika w ciagu dwoch dni bo to uczulenie , hehe rozsmieszylas mnie z tym co powiedzialas mezowi ale ja to samo powiedzilam i to samo uslyszalam :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
 
Buziaczku -tak tak te fioletowe cholerka a wydawaly sie solidne.Te z Morrisona zakupilam i od wczoraj nocki ma je na sobie,tez dobre i chyba maja gumki po bokach bardziej sciagajace.Pampersy ostatnio ciezko mi sie zakladaja,z kazdej strony mi cos wychodzi:crazy: ale coz jak trzeba bedzie to sie wroci do nich.
Dzieki wielkie Kochana zmykam spac pa
 
dzien dobry!!!
wczoraj wylaczyli mi internet i nie mialam jak was doczytac:wściekła/y::crazy:
agaa dobrze ze juz wiesz jak byla przyczyna oby szybciutko zeszlo dobrego masz tego meza:-D:-D
buziaczku julka tez jak wstanie jest niebezpiecznie nie wiadomo co sie stac moze ale czqasm mi sie zdarzy ze sobie usne a potem sie budze i niespodzianka;-):laugh2:
a ztymi pampersami to jest udreka my teraz zakladamy malej orginalne pampersa wczesniej zmienilam i tez odparzenie:crazy::angry:az u lekarza wyladowalismy taka miala pipunie czerwona i spuchnieta nic nie pomagalo dobra lece cos porobic a pozniej wskocze
 
reklama
Cześć.
Melduję się, ale nie wiem jak długo, bo Grześko nie śpi.:no: Zasnął na spacerze (koło 11) i spał jeszcze chwilkę w domku. W sumie spał koło 1 godzinki.:baffled: Wg mnie trochę mało. A teraz chodzi i miałczy kolo mnie.... i teraz już piszę z Grześkiem na ręku.:dry::crazy::sorry2:

Asiulinka - Dobra dobra nie zapomnialas tylkos ie wstydzisz przyznac tak ??:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
Naprawdę nie mogę powiedzić jak to było po Maćku.:baffled::sorry2: Wydaje mi się, że to tak dawno było...:sorry2: Ale chyba staniki nosiłam w tym samym rozmiarze, ale zawartość już nie taka.:no::sorry2: A teraz, póki co, to mam chyba o rozmiar większe (trudno powiedzieć, bo niektóre są na mnie za małe, a niektóre za duże:eek:)

Aga super, że znalazłaś przyczynę.:tak: Teraz tylko, żeby szybko zeszło zaczerwienienie.:-)

A my obecnie używamy sleep & play i jesteśmy zadowoleni.:tak: Tylko wg mnie mogłoby być ich więcej w paczce.:sorry2:
 
Do góry