reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

Witam i ja
Julek spi od 12 wiec moge troche poszaleć na necie:-D
Ja wlasnie wyszłam dzis na zakupy zeby nabyc jakis stanik bo w szufladzie zero wszystkie zamałe(piersi sie powiekszyły no i w obwodzie sie nie dopinają):laugh2:
Ale w tych naszych sklepach (az dwa)to same pusz-apy(nie wiem jak to sie pisze:-(No i nie kupiłam bo jakos tak dziwnie sie w nich teraz czuje wczesniej to tylko takie nosiłam przy tych moich mikroskopach:laugh2:

A przez te jutrzejsze świeto to sie nastałam w sklepach,aż mnie szlak trafiał.Połowe rzeczy nie kupiłam.:wściekła/y:
Jakis dziś zalatany ten mój dzień.
jeszcze pranie mnie czeka a ja mam lenia.:baffled:
 
reklama
moja jula tez spi ale zaraz juz powinna sie obudzic zasnela o 12 wiec troche juz dzrzemie:-D:tak:
asiulinka ja tez uzywalam sleepy&play ale jakos mi nie podpasowaly mam jeszcze pare sztuk
julkowa co do moich stanikow to mam ich mnostwo moje cycuszki ani nie urosly ani nie zmalaly sa caly czas takie same male:crazy:
ja tez mam lenia nic mi sie nie chce dziewczyny wasze dzieciaczki myja zabki???:confused::dry:
 
My myjemy codziennie wieczorem.Skończyła nam się pasta Colgate 0-2 która używamy i dzis udało mi sie jedynie dostać bobini powyżej 1-go roku życia .Zobaczymy jak sie spisze.
Oooo wstał śpioch:-D zmykam bo jescze poodkurzać,pranie rozwiesić,nakarmic Julka i na pocztę.
Pa pa do wieczorka
 
czesc dziewczyny
przyznaje sie ze nie mam na nic czasu.
Nadganiam z Jasminka zaleglosci szkolne. Uczymy sie pisac literki, troche juz pisze. Z liczeniem jest najgorzej... ale to po mamie :-).
Co do mycia zablow to Dawidek bardzo nie lubi mycia zabkow i zastanawiam sie czy mu czasem tego narazie nie odpuscic.
Co do stanikow... teraz nosze wieksze miseczki. Ale wiecie co?.... moje piersi to dwa zwisy!!!!:baffled: troche mnie to doluje.
Wczoraj kupilismy Dawidowi nowe buciki Clarks. Oczywiscie maz po wyjsciu ze sklepu zameldowal zebysmy juz ich nie zgubili :baffled::tak:. Ja tez w koncu kupilam sobie nowe sportowe.
Buziaczku - i jak ? bedzie dzidzia?
narazie pozdrawiam
 
hej laseczki ja na momencik bo mam dzis przerazajacego lenia pogoda jest do bani , leje co chwila i wyjsc sie nie da z domu, mala mi niszczy chate ...a teraz drzemie i ja leze w lozku i pisze do was :zawstydzona/y: bo tak sie zle czuje ze nie mam sily nawet garkow umyc ...tragedia :szok:. Wiedzialam ze implant mnie nie zawiedzie :rofl2: i wszystko jest tak jak powinno :tak::-) kocham ta moja antykoncepcje broni mnie jak moze :-D:-D:-D:-D:-D



Maz w pracy , a ja w lozku leniu****e na BB:sorry2::-p
 
Grzesiek tak marudził, że go uśpiłam drugi raz.:tak: Ciekawe ile tym razem pośpi?:confused:

Julkowa ja też swoje musiałam odstać w sklepach.:tak: Zwłaszcza w mięsnym.:sorry2:
A z faktu powiększenia piersi, domyślam się, że mąż nie narzeka?;-):-D:-p

Paulisia mój mały też nie lubi myć ząków.:no: Najczęściej wyrywa mi szczoteczkę i sam sobie myje (czyt.:gryzie).:-D

Jasmina witaj po przerwie.:tak: Jak sobie radzi Jasminka w szkole? Daje radę z językiem?
To teraz jak obydwoje z Dawidkiem macie nowe buty, to on może uciekać, a Ty go gonić (z racji sportowych).;-):-D:-D:-D:rofl2:

Buziaczku sądząc po opisie na gg, przełamałaś się i ruszyłaś do boju w kuchnii.:-D Powodzenia.;-):rofl2:
Braku dzidzi gratuluję?:confused: A nie żal Ci trochę?:confused::sorry2:
Bo mi, jak ostatnio @ sie spóźniał, i wyszło negatywnie, pomimo, że odetchnęłam z ulgą, to jednak trochę było mi smutno.:baffled::sorry2:
 
Wlasnie wrocilam z pracy....ale jestem zmeczona.....Amela wcina parowke wiec mam 5 min

Wszystko sie wyjasnilo odosnie pituni mojej Malej...razem z tata byli dzis u lekarza,ktora stwierdzila ze jest to mała infekcja:dry: ale mamy sie nic nie przejmowac bo jest bardzo mala i bardzo czesto dzieci w jej wieku ja maja.Ja i tak sie przejmuje...dali nam masc do smrowania 4 razy dziennie przez 10 dni i pobrali troszke z pituni do badan....

U nas mycie zabkow roznie,przewaznie jest u nas tak jak u Asiulinki, muje Ameli moze przez pol min zabki poczym wyrywa mi szczoteczke i sama ja gryzie...wiec nie trwa to zbyt dlugo....

Lece szukac smokusia bo Amela gdzies go wsadzila i ukryła w mieszkaniu i nie moge go znalezc:angry:
 
oj dziewczyny ja za tym moim dzieckiem juz nie nadazam:no:dzisaj przyszla babka po kosmetyki i postawilam ma pocieche kolo mojej nogi a za moment sie ogladam i juz jej nie ma:szok: biegne do kuchni a ona w polowie schodow jest:szok::szok::crazy:tak sie wysraszylam musze miec oczy wokolo glowy!!!!!!!
jasmina wierze ci tego braku czasu:tak:a Ty jeszcze z 2 dzieciaczkow powodzenia w nauce:-);-)
buziaczku to dobrze ze cie nie zawiodl:tak:ja mam plastry i sie troszke obawiam:confused:!!!!
agaa widze ze twoja Amelka jak moja do tej pory nie moge nie ktorych smoczkow znalezc:no::laugh2:
ja tez mam lenia i jestem nie do zycia ide sie kapac i spac dobranoc :rolleyes:
 
Asiulinka M zapewne zadowolony ale twierdzi że wcześniejsze też mu się podobały:laugh2:(bo co innego biedaczek może powiedzieć)Oj żeby jeszcze tak nieco jędrniejsze:laugh2:
Jasmina nie załamuj się bo moje bez stanika to też" swisy":laugh2:
Buziaczku miłego leniuchowania choc zapewne o tej porze to przestałaś bujać w obłokach:laugh2:
Agaa całuski dla Amelki żeby jak najszybciej przeszło:tak:

Dzisiaj Julka ugryzła mrówka,ale był bardzo dzielny nie płakał tylko trzymał sie dziwnie za udo i jak sciągnełąm spodenki to zauważyłam :baffled:Chodził później i wszystkim pokazywał miejsce ugryzienia.Twardziel.

Ok zmykam na tzw.zamkniety.
Zapraszam
 
reklama
Do góry