reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

Ufff... a ja dopiero teraz uśpiłam Grześka. Długo nie mógł się ułożyć i zasnąć. Pewnie przez tą drugą drzemką (spał niecałe 1,5 godz. + wcześniejsza godzinka).:confused:

Aga dobrze, że poszliście do lekarza i mała dostała włąściwe maści.:tak: No teraz mam nadzieję, że szybciutko zejdzie jej to zaczerwienienie.:-)

Paulisia śpij dobrze.:-)

Julkowa dzielnego masz synka.:tak::-) I już pędzę na zamknięty.:-D
 
reklama
Grzesiek tak marudził, że go uśpiłam drugi raz.:tak: Ciekawe ile tym razem pośpi?:confused:Buziaczku sądząc po opisie na gg, przełamałaś się i ruszyłaś do boju w kuchnii.:-D Powodzenia.;-):rofl2:
Braku dzidzi gratuluję?:confused: A nie żal Ci trochę?:confused::sorry2:
Bo mi, jak ostatnio @ sie spóźniał, i wyszło negatywnie, pomimo, że odetchnęłam z ulgą, to jednak trochę było mi smutno.:baffled::sorry2:
Moja tez dzis marudzila jaka sie obudzia to z wielkim placzem :crazy:
Tzn wiesz co jakbym sie starala to by mi bylo zal ...ale chyba nie tym razem ...moze troszeczke ale wiem ze to nie jest najlepszy czas na nastepne dziecko:sorry2::-(ale powoli zaczynalam sie godzic ...nawet maz zaczol od nowa pytac przez tel na przerwie ; ''jak sie czujesz kochanie?'':confused::dry::sorry2::-p:baffled:
Musialam sie zebrac w garsc bo kolezanka mnie odwiedzila z Synkiem :happy::-p

Wlasnie wrocilam z pracy....ale jestem zmeczona.....Amela wcina parowke wiec mam 5 min

Wszystko sie wyjasnilo odosnie pituni mojej Malej...razem z tata byli dzis u lekarza,ktora stwierdzila ze jest to mała infekcja:dry: ale mamy sie nic nie przejmowac bo jest bardzo mala i bardzo czesto dzieci w jej wieku ja maja.Ja i tak sie przejmuje...dali nam masc do smrowania 4 razy dziennie przez 10 dni i pobrali troszke z pituni do badan....

U nas mycie zabkow roznie,przewaznie jest u nas tak jak u Asiulinki, muje Ameli moze przez pol min zabki poczym wyrywa mi szczoteczke i sama ja gryzie...wiec nie trwa to zbyt dlugo....

Lece szukac smokusia bo Amela gdzies go wsadzila i ukryła w mieszkaniu i nie moge go znalezc:angry:
Uuuuu to nie dobrzee:no: jak malutka ma infekcje a dobrze ci sika nie za malo bo moze ja piec w srodku , przy siusianiu :-(bardzo dobrze ze poszlas z nia do lekarza :sorry2:przynajmniej wiesz co sie dzieje :tak:zeby tylko szybko przeszlo:baffled:
u nas mycie zebow odeszlow niepamiec mala nie daje se wogule tam dotknac przez to ze ida jej kolejne zeby :no::no::wściekła/y: chodzi z brudnymi:szok::crazy:
wczesniej nie lubila i wyrywala mi sie a teraz nie bo zabki poczekam ja te wyjda i znow przypomne jej o szczotkownaiu:sorry2:
 
W ramach poszukiwań pocieszenia , że nie jesteśmy osamotnieni... chcialam Was zapytać, czy Wasze Dzieciaczki już wszystkie chodzą?? Moja Marysia nie chodzi jeszcze samodzielnie, potrafi dopiero wstawać trzymając się np. mojej ręki, jestesmy w stałym kontakcie z rehabilitanem i neurologiem, no i wciąż słyszę to samo: każde dziecko rozwija się indywidualnie i norma chodzenia to od 12 do 18 mcy... i ja oczywiście to wiem i się zgadzam, ale trudno być pewnym, że wszytsko jest dobrze, skoro wokół wszyscy rówieśnicy już samodzielnie chodzą... :(
Jak to jest u Was??
 
marysimamo moja julia juz chodzi ale od niedawna ale mam kolezanke i jej coreczka ma roczek i dopiero nie dawno zaczela sama siadac!!! wiec mysle ze daj swojej niuni troszke czasu jak bedzie na tyle silna to pojdzie i nie bedziesz wiedziala kiedy
 
Marysinamamo mój Grzesio też już chodzi.:tak: Ale ostatnio, na placu zabaw spotkałam 15-miesięczną dziewczynkę z babcią, która się zdziwiła, że Grześ ma 12 miesięcy, bo ta jej mała zaczęła chodzić jak miała 14.:tak:
Głowa do góry i skoro lekarze specjaliści się nie niepokoją, tzn. że nie jest tak źle.
A, i przypomniał mi się jeszcze jeden przypadek -jakiś czas temu przewinęła sie przez ten wątek Anula i jej synek niedawno zaczął raczkować (-mam nadzieję, że Anula się nie obrazi?:confused::sorry2:).
 
Marysimamo Julek to zaczął sam chodzić w sumie nie dawno i nie robi tego jeszcze zbyt dobrze np na asfalcie to raczej mu nie ufam i wole przytrzymac za rączkę
aaai biegac jeszcze nie potrafi powoli to opanowuje i jest teraz na etapie zawracania bez podtrzymywania sie
mysle ze niema co sie martwic tymbardziej ze jestescie pod opieka lekarzy i oni tez tak mowia
pozdrawiam i życze cierpliwosci
 
reklama
aga321 to jestem wystraszona bo Milenka na od 2 dni ma czerwoną okropnie całą i takie jakby chrosteczki i do okoła chrosteczki i ja myślałam że to po pampkach z biedronki bo dada jej założyłam na noc, smaruje limomagiem i bephantenem ale chyba nie pomaga, ale nie pogarsza się.
 
Do góry