reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

reklama
Marysinamama moja nie chodzi jeszcze sama, wstaje sama wszędzie i chodzi trzymając się mebli i innych rzeczy, za jedną rączke też potrafi ale to tylko jak coś w jednej tzryma i nie chce tego puścić, a i wstaje bez trzymamnia niczego i stoi tak sam dośc długo i pewnie nawe kiwa się i tańczy.
 
Witam.:-)
Już od dobrej godzinki na nogach. Ale nie wyspałam się, bo poszłam spać koło 3.:baffled::sorry2: A dodatkowo Grzesiek, jak się obudził o 5.30, płakał, denerwował się i trudno go było uspokoić.:crazy: Herbatki nie chciał i już zastanawiałam się, czy może poddać się i dać mu cyca, ale jednak nie uległam,tylko kazałam mojemu m wziąć go, ponosić i uśpić.:tak::-p Za to teraz on ciągle śpi a ja z dzieciakami.:dry:

Zanet biedna Milenka.:-( Kurczę, może i Ty, tak dla pewności, idź do lekarza, niech to obejrzy. A swędzi ją?

U nas pogoda paskudna -pada... czyli jak zazwyczaj, gdy jest wolne.:sorry2:
 
witam i ja!!!
oj asia wcale sie nie dziwie ze sie nie wyspalas:-Dcociaz ja tez nie julka budzial sie z krzykiem chyba zabki teraz jakies tance wygibance robi przed tv wariat maly i strasznie duzo mleka mi pije nie wiem czemu???:confused:
jasminaka biedny dawidek ale dobrze z epozniej mu przeszlo moja tak ostatnio bobu sie najdla i ja brzusio bolal u nas pomaga herbatka z rumianku i anzyzu>>>
aga moja julka tez miala takie czerwone krostki i lekarka nam przepisala jakis proszek w takich kapsulkach i specjalne masci do zrobienia w aptece i od razu julce po tym przeszlo
 
witam na kawce Już nie bede wspominac ze nie wyspana:laugh2:
Julek wstał normalnie o 8 ale tak miło mnie zaskoczył ze dałam mu cyca i do 10 jeszcze razem kimaliśmy:angry:
U nas też pogoda do bani.Leje
Zła jestem z tego powodu bo miałam iśc do rodziców na obiadek.I teraz musze cosik gotować.
Oj dziewczyny macie się z tymi psitkami swoich pociech.Wspólczuję i życzę szybkiej poprawy.
Jasmina to miałaś się w te noc namęczyłąś sie razem z Dawidkiem.dobrze zę sie szybko uporał i od razu potem ci zasnął.
Jescze nie zaglaałam na zamkniety aż się boję:laugh2:
Ide raz kozie śmierć!!
 
reklama
Do góry