reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

jasminaka jak wczesniej jadl ziemniaczki i nic mu nie bylo to raczej nie chyba ze sie przejadal albo pierwszy raz jadal mlode ziemniaczki albo byly nie dogotowane? :confused: ale przeszlo mu juz czy jeszcze go boli?
 
reklama
Witam nocną pora....ufffff dopiero teraz mam chwilke czasu,przyszlam o 3 z pracy potem obiad,spacer,zabawa w domciu a Amela potem spanko a potem sprzatanko...oj wielkie bylo.Teraz siedze po kapieli zmokra glowa i jestem juz padnieta.

Zanet- doktorka przepisala nam masc Clotrimazole Cream B.P. 1% jak na razie nie widze poprawy,ale to dopiero jeden dzien stosujemy,mam wielka nadzieje ze jej przejdzie. Radzilabym Ci isc do lekarza,po co masz sie martwic,a Milenka meczyc,moze to nic takiego,a Ty bedziesz spokojniejsza:tak: Trzymam kciuki zeby to nie bylo nic powaznego:tak:

Marysimama- moja Amelka tez jeszce nie chodzi,tydzien temu postawila pierwsze dwa kroczki samodzielnie ale jak widze juz jej przeszlo bo wcale nie ma ochoty na to.Uwazam ze nie masz sie co matrwic,jak bedzie gotowa to wstanie i pomaszeruje:tak: widocznie to jeszce nie czas dla naszych Dzieciaczkow
 
O, jakie tu pustki.:oo::confused:
Jasmina no tak to już czasem jest -że jak nie jedno, to drugie.;-) Życzę przespanej całej nocki.:tak::-)

Agaa i jak tam idzie Wam pakowanie?;-):-) Przygotowujesz się już psychicznie?;-):-D
 
jasmina wspólczuje tych nocek , u mnie nie lepiej Milenka buzi się kilka razy w nocy, ciężko jest...

Dzisiaj miałyśmy straszną przygode mianowicie moją córeczke ugryzła osa:-( w buziulke. Teraz jest już dobrze nawet nie wiedziałam co robić ale M zadzwonił do naszej pani doktor i nam poradziła co i jak.......

Pozdrawiam pa
 
reklama
Ojejku Zanet wyobrażam sobie ile twe słonko musiało sie nacierpieć
Najszczersze całuski dla niej.;-)
Dobrze że nie było żadnej reakcji alergicznej bo aż strach pomyslęć :szok:
A tych os to teraz od groma sama co rusz odpędzam od Julka:wściekła/y:
 
Do góry