reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

reklama
Dawno mnie nie było,ale nie dam rady narazie przeczytać co i jak u Was.Zaraz uciekam.M dzisiaj przyjedzie na 21,20 ma już być,Jutro wesele a w niedzielę poprawiny.Nie mam na nic kompletnie czasu.Ruszyło małymi kroczkami coś z tymi papierami M.Fajnie.Może na koniec roku da radę się przeprowadzić!!Hura!!!!:-D:-D:-D

Kacper marudzi jak nie wiem. W poniedziałek byłam na szczepieniu ale go niebyło-zgadnijcie czemu......Nie ,ma szczepionek do Września,ale mnie wkurwi***Strasznie!!!

Mężuś wraca,trza się podreperować troszki :-D:-D:-D
Pewnie dopiero w poniedziałek wieczorem wpadnę na chwilkę więc miłego weekendu!!!
Buziaczku czy to Ty się odezwałaś do mnie na GG???
 
Hej !

Mnie tez dlugo nie bylo,kompletnie brak czasu.Wracam z pracy tak zmeczona ze nie mam sily dzieckiem sie zająć:-( Od przyszlego tyg przechodze na pol etatu,mam juz dosyc tej charuwy w pracy:crazy: musze wjecej czsu spedzac z Mała no i troszke tu:-D

U Amelci krostki na pituni prawie zeszły i ale watpie ze to po tej masci od lekarza poprosu zeszly i juz.Wychodzi nastepny ząbek na dole,wiec to juz 6-sty :-)
Coraz czesciej juz sama chodzi,smiesznie to wyglada :-D

Postaram sie czesciej wpadac pozdrawiam Wszystkie Mamusie
 
dziendobry witam z kawka ale widze ze bede musiala sama pic bo pusto tu cos sie zrobilo:((((((
u nas bez zmian julka lobuzuje wariat maly
agaa no to fajnie ze przejdziesz na pol etatu ja to wogole cie podziwaim ze pracujesz ja bym sie zaplakala gdybym miala jule zostawic a mala z im jest jak ty jestes w pracy???
 
Witam
Dzisiaj Julek sam sie nakarmił Danonkiem .Masakra wyglądał okropnie:szok: i śmiesznie:-D.Miał problemy z celowaniem do buzki nie wspominając o trzymaniu jej do góry dnem.hi hi
Pusto tu a co dopiero będzie jak juz dostaniemy ten zamknięty :-D:tak:
 
Witam lipcoweczki , Ja dzis z kawka przed kompem mala ma kimac i cos jej nie idzie slysze jak sie bawi a ja zamiast sprzatac swoj okropny balagan to buszuje na bb :wściekła/y:Mezus w pracy fajnie spedzilismy razem weekend :tak::-) w sobote na zakupach :-pkupilam malej dwie pary spodni i super bluze z nexta, m tez sie zaopatrzyl w ubrania a ja jak zwykle nic :crazy:nie widze nic dla siebei :-:)-(chyba nie mam juz swojego gustyu taka moda teraz dziwna :szok::zawstydzona/y:,w niedziele bylismy na basenie z mala wyszala sie , a wczoraj jezdzilam za praca i chyba nic nie wyjdzie :-(ahhh ten moj angielski jest do bani :-:)-(az sie poplakalam wczoraj jak pojechalam po forme do wypelniania :dry::no::-:)sorry2:ale o tym juz na zamknietym ...
Mala lobuzuje kazdego dnia ja juz nie mam sily chodzic i sprzatac ....:no::-p:-(
Lece uporac sie z ubraniaami wieczorem zajeze do was :happy:
 
dzien dobry kochane
jukowa gratulacje dla juleczka musialas miec niezly ubaw:-D:-D:happy:
buziaczku fajnie ze weekend wam sie udal nam tez:) a co do ciuchow ja tez mam problem ale w sbote ide sie zaopatrzyc:-D:rofl2: szkoda z ta praca anie mozesz sie jakos poduczyc????
lece na zamkniet:)
 
Dobry wieczór.:-)
A mnie dziś lenistwo ogarnęło i do teraz trzyma.:baffled::sorry2:

Witam
Dzisiaj Julek sam sie nakarmił Danonkiem .Masakra wyglądał okropnie:szok: i śmiesznie:-D.Miał problemy z celowaniem do buzki nie wspominając o trzymaniu jej do góry dnem.hi hi
No to miałaś ubaw (i sprzatania;-)).:-D Grzesiek też zwykle łyżeczką do góry dnem wkłada do buzi.:sorry2:

Buziaczku super, że weekendzik udany.:tak: I rodzinka obkupiona, a Tobie może następnym razem się uda coś wypatrzeć?:sorry2:
Ja też mam dosyć sprzątania -nawet 5 minut porządku nie ma:baffled: a najgorsze jest to, że ciągle to samo (te same zabawki) sprzątam.:sorry2:
 
reklama
Do góry