reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

Oj kochana wszystko w bardzo wielkim skrocie opisalas:-D

Dzieciaczki potrafia w kosc dać:tak:;-)A na zdjeciach Julek taki spokojny chłopiec az nie che sie wierzyc ,że to mały diabelek:tak:Aco sie z Olkiem dzieje to cos powazengo? Sorki za wscibstwo:zawstydzona/y:
Grzes nie lubi lodow:no:Od razu sie krzywi i wypluwa:tak:Ale moze i to dobrze
 
reklama
katrim, Olkowie opada prawa górna powieka,ponoć to wrodzone,15-go mamy wizytę u neurologa i w ostateczności czeka nas operacja.
Julu słodziak, posprząta po sobie, talerz do zlewu wrzuci ale wszystko mu w rękach się pali(czyt.zabawka na 2 minuty),właśnie figurkę mysz pozbawił głowy,Olkowi non stop dokucza - pięścią wali w plecy,na spacer to wózkiem wychodzimy bo ręce w kieszenie i dyla a jak z wózka wyciągnę to wsadzić nie mogę.
 
Faktycznie z Julka mały diabełek:tak:Mnostow energii ma chłopak;-)
Gzres tez ma swoej dni ,że rózki mu widac:tak:Sam wszystko chce robic i nasladuje Nas.A na dworze to biega jak mały perszing:-D
Nie wiedzialam ze opadajaca powieke leczy sie operacyjnie. Moze nie bedzie potrzebna .
 
Olek ma upośledzoną funkcję dźwigacza powieki górnej, to taki mięsień który podnosi powiekę gdy gałki oczne skierowane są do góry(mam nadzieję,że coś z tego rozumiecie:eek:).
 
Olek do przedszkola chodzi a ja z Julem w domu,pracy nie szukam bo za 1000zł to nie opłaca mi się.Nie to żebym była aż tak wymagająca ale do żłobka małego nie przyjmą:no: bo brak miejsc a nie po to na niańkę się uczyłam,żeby obcej babie płacić 600zł:szok:. Stary pracę zmienił na lepszą tyle,że ja słomiana na tygodniu jestem:-(.
Pozdro od Olka :growl::growl::cool::nerd::rolleyes::ninja2:
 
hej Marta ato nie fajnie z ta powieka:baffled: ale co opada mu czy jak?? a co lekarz na to??
ja bym tam chciala do pracy za ten 1000zl;-):-D:-D:-D:-D a co do opiekunek to strasznie duzo moja kolezanka teraz poszukuje takowej i mowi ze byłą jedna taka co nawet nie umiala dzieciaczka przebrac:eek::confused2:
wiec dziekuje ale "obcej babie" dziecka bym nie zostawiła!!
Julka poszla spac ale ma taki okropny katar juz nie wiem jak go zlikwidowac?:nerd:
i jeszcze ta pogoda ze nic tylko spac oby jutro bylo ladnie!!!
 
To ja w sprawie pracy juz sie nie odzywam:zawstydzona/y:
Niestety opiekunki tyle chcą :tak:Chociaz to tez duzo zalezy od tego w jakim regionie sie mieszka bo stawki sa rozne.

Paula a dajesz cos Julce na ten katar?
 
reklama
Do góry