reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

Mamusiu Blaneczki co u Was słychać. Blanka chodzi do przedszkola? A Ty Zabiegana Kobieto pracujesz, czy nadal się uczysz? :-)
A dziekuje za zainteresowanie milo Nam :tak::tak:
U Nas leci wszystko dobrze pracuje od maja przez agencje, a od grudnia na ''umowe'':tak:po 8 godzin codziennie przez 5 dni z Blanka w ten czas jest Tatus ktory ledwo wyrabia bo pracuje na noce 22-6:-(ale coz...jeszcze troszke musimy tak pociagnac;-)
Blania nie chodzi obecnie do przedszkola ale od wrzesnia startuje juz na 5 dni po 7-8godzin przedszkole mamy blisko domu wiec super:tak:
A ja ucze sie do prawa jazdy ;-)wlasnie umawiam sobie teoriee;-);-)

juz jezdzilam mam samochodzik ;-)tylko troche wiecej czasu musze temu posiwecic ;-)

Blanka chorowala nam wlasnie ostatnio dwa tyg a ja po niej :sorry2:juz wszystko bylo dobrze az do wczoraj i podejrzewam ze to 3dniowka tylko ze mamy kaszel mokry i katar:baffled::baffled:chodz pisza ze to mzoe byc ?!:confused::confused::shocked2::dry:

ehhhhh a ost. Pati chorowal nam na 3dniowke i dobrze by sie skladalo ze moglaby sie zarazic tydzien minol od widzenia i ta temperatura:cool:
 
reklama
Witam

Na poczatku gratuluje podwojnym mama tym juz i tym co za chwile beda.
U nas wszystko ok
Laura pieknie sie rozwija a my planujemy rodzenstwo.Ja biore witaminki a od czerwca zaczynamy sie starac:-)
Fajnie sie czyta ze dzieciaczki super sie rozwijaja i pieknie dbaja o rodzenstwo.Ja najbardziej boje sie ze Lali bedzie zazdrosna no ale coz damy rade
Pisalyscie o pampersach.U nas problem znikl i przestalam kupowac pampersy jak Lali miala 20mc spi po 12-14h bez przewry na siku.W dzien nie spi.Nic dziwnego skoro tak dlugo spi noca:-D
Fajnie by bylo jakbyscie sie pochwalily swoimi dzieciaczkami:tak:
Kasiulec piekna fotka:-)
 
Widzę ze pojawiają się pojedyńcze posty:-D:-D:-D
Aniu-fajnie że myślicie o drugim dzidziusiu:tak::tak: My czekamy do czerwca;-) Kacper ma mieć najprawdopodobniej braciszka:tak::tak:
Widzę że licpóweczki powiększają liczbę członków rodziny:tak::-D:rofl2:
 
Żanetko, u mnie szpital - Julu zaraził mnie wirusem jelitówki a ja z kolei Olka a sam Julu ma stan przed zapaleniem płuc. Dziś M na kontrolę z nim idzie bo ja na kursie się dokształcam (jakby mi mało nauki było:confused2:). W przedszkolu dobrze, już bez płaczu na salę wchodzi:tak:. I pamiętaj facet to gorszy gatunek człowieka:-p;-):tak::tak:.
 
reklama
Widzę ze pojawiają się pojedyńcze posty:-D:-D:-D
Aniu-fajnie że myślicie o drugim dzidziusiu:tak::tak: My czekamy do czerwca;-) Kacper ma mieć najprawdopodobniej braciszka:tak::tak:
Widzę że licpóweczki powiększają liczbę członków rodziny:tak::-D:rofl2:
do czerwca jeszcze troszeczke:tak:
My od czerwca staranka na maxa
Lipcoweczki sie rozmnazaja ale co zrobic jak zima ostra:-D:-D
Hej

Gratujuje podjęcia decyzjii o drugim dziecku;-) Aniu.

Marta co tam u Ciebie jak chłopcy ?

Iwonko a chcecie 2 czy jak będzie dwuch chłopców to może kiedyś 3 dziewczynka:-p:-D

Powodzenia ja nie chce więcej dzieci:laugh2: starczy mi moja małpeczka kochana i szalona;-)

A co do pomocy i wogóle zachowania małżonków to gwarantuje że mój bije wszystkich !!! Możecie mi wierzyć że drugiego takiego ze świeczką szukać:-D nic palcem nietknie i jeszcze uprzykrzy tak psychicznie życie.... że do wariatkowa niedługo trafie:eek:
Takiego ja Twoj to raczej z latarnia morska:-D:szok::-D
Żanetko, u mnie szpital - Julu zaraził mnie wirusem jelitówki a ja z kolei Olka a sam Julu ma stan przed zapaleniem płuc. Dziś M na kontrolę z nim idzie bo ja na kursie się dokształcam (jakby mi mało nauki było:confused2:). W przedszkolu dobrze, już bez płaczu na salę wchodzi:tak:. I pamiętaj facet to gorszy gatunek człowieka:-p;-):tak::tak:.
wlasnie tego placzu sie boje jak wysle Lali do przedszkola Bo ja to miekka jestem:sorry:
Żanetko złego licho nie weźmie;-):tak::-D:-D.

:-D:-D:-D:-D
 
Do góry