reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Miq piękna niunia a przy okazji jak karmienie zauważyłam że mamy podane brodawki i moja mała trochę ma problemy z chwyceniem...

Patka bądź dzielna trzymam &&&:-)

Wiadomo po cc ciężko się ułożyć wygodnie do karmienia,ale malutka odrazu szukała cyca i szybko załapała,trzeba jej pomagać ale najważniejsze,że coś leci :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
U mnie ta wredna polozna stwierdziła od razu ze moje brodawki są lipne do karmienia i że moje dziecko się nie najada ale jak się już przyssie to ciamka dosyc dlugo i zasypia wiec chyba nie głodna a te babsko dalej swoje i wciska mi mm ....

heh, w św. Zofii z kolei terror laktacyjny, dziecko głodne, płacze, nie daj spać całą dobę, a ich rozwiązaniem było "często przystawiać"... oczywiście to pomaga pobudzić laktację, ale dziecka nie nakarmi, a półprzytomna mama na pewno laktacji nie rozrusza /:
 
Wody mi odeszły jedziemy na ip
mocne kciuki!

U mnie ta wredna polozna stwierdziła od razu ze moje brodawki są lipne do karmienia i że moje dziecko się nie najada ale jak się już przyssie to ciamka dosyc dlugo i zasypia wiec chyba nie głodna a te babsko dalej swoje i wciska mi mm ....
To samo bylo jak kolezanka moja urodzila 2 tygodnie temu, baba jej powiedziala że ma "za małe" i nie da sie przystawić. Dziewczyna z trudem dała rade przystawiać tylko do prawej piersi, przyjechalam do szpitala ja i za trzecią próbą przystawiłam jej dziecko do lewej piersi, ciągneło aż miło. Babie ewidentnie sie nie chciało swojej roboty wykonać i tyle :dry:
 
Dzieki za &&
właśnie takiego porodu nie chciałam położyli mnie skurcze co 3 min ale jeszcze słabe i rozwarcie na niecałe 2 palce :( mąż musiał do domu pojechać bo mi każą spać i tak nie zasne przy tych skurczach eeeh :( oby szybko się zaczęło
 
Patka a Ty miałaś pozytywny GBS, że od razu pojechaliście do szpitala? Wiesz dobrze, że już coś ruszyło, bo czasem po odejściu wód to i dwa dni trzeba czekać na skurcze.
 
Kochane czy któraś z doświadczonych, albo niedoświadczonych a obeznanych napisze mi jak to jest z mlekiem odciagnietym laktatorem ? Jak przechowywać, ile ml podawać takiemu malenstwu i czy trzeba je jakoś podgrzewać. Powiedzcie jak to robicie, z góry dziękuję
 
reklama
Do góry