reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
Moriam Psie Pole, ale w zasadzie dzielnica nie ma znaczenia. Dziękuję za rekomendacje.


Blacksilk -w luxmedzie pracuje dr Agnieszka Ryszkowska -jest niezła,polecam ,nie wiem ,czy na Wołowskiej jest -ale na Pediatri na placu Dominikańskim jest
a u Ciebie na Wołowskiej jest ordynator ze szpitala na ul.Kamieńskiego neonatolog Jasiak-Pałczyńska -do niej się zapisuj ...
 
A ja nie bylam jeszcze na wizycie u gin a juz 11tyg ... A tabletek hormonalnych nie moge bo mam proby watrobowe podwyzszone jeszcze ... Zreszta nie mam z kim malego zostawic ...
A nie możesz z małym jechać? Często widziałam u gina taki widok, że mamy przychodziły z niemowlętami... Ja bym tak zrobiła.. Kontrola, szczególnie po cc jest bardzo ważna, 11 tygodni to bardzo długo, zwłaszcza, że powinnaś iść po 6.

Sto lat Thriade! Co do podróży samochodem polecam lusterko dla dziecka, w którym odbija Ci się mała :) super rozwiązanie, dostałam to w prezencie ale wiem ze jest z tchibo. Mam zainstalowane i dzięki temu widzę co malutka robi jak za długo jest cicho ;)
Mam z besafe, ale słabo jakoś w nim widać. Jak się odwrócę to dopiero jakoś w miarę ją widzę, a przez lusterko wsteczne bardzo słabo.
 
Thriade wszystkiego najlepszego!!!
Córa obecnie ma najczęściej taki zestaw: body+półspiochy, a na dwór zakładam jeszcze bluzę z kapturem i cienki kocyk.
Odnośnie antykoncepcji to gin polecił mi Cerazette i mam nawet recepty na pół roku. Zdecydowałam jednak, że nie będę się faszerować, bo i tak szansa na naturalne zaciążenie jest bardzo mała.
Przed nami ciężkie 3 dni pakowania. Dziewczyny z Wrocławia help, help :-) Doradźcie gdzie zapisać Hanię do pediatry w ramach NFZ. LuxMed będę miała pod nosem, więc chodzi bardziej o szczepienia.

Ja miałam świetną pediatre ale od psiego pola daleko bo na stabłowicach. Katarzyna Malczewska-Stachowiak
 
Hey laski ;-) moja malutka ostanim nie oszczędza mamusi całe dnie praktycznie nie śpi i dosłownie nad nią trzeba stać....
Obawiam się że robi jej się ta ciemieniucha bo ma na główce takie coś białe jak łupież a już myślałam że nas to ominie :-(
Brzuszek też trochę doskwiera pewnie dlatego jest taka marudna....
Ja też jeszcze nie byłam u gina ale po niedzieli się wybieram a skoro jeszcze nie mam okresu to chyba anty na razie nie trzeba czy się mylę?
Przed ciąża brałam tabletki a teraz nie wiem pewnie też będę brać ale jak już nie będę karmić czyli zakładam że gdzieś styczeń luty..... muszę też do fryzjera pójść bo już mam takie odrosty że szok no i jakieś zakupy żeby trochę się oderwać od zasranych pieluszek :-D

Thriade Najlepszego :-)
 
U nas choróbsko dopadło starszą,kicha,prucha,smarcze.Wysłaliśmy ją do swojego pokoju i ją kurujemy,ale coś przeczuwam że mały też się zarazi.Tak że sezon chorobowy rozpoczęty.Mi gin przepisał Limette,ponoć można stosować przy kp.Zastanawiam się jeszcze,bo jednak nigdy nie byłam zwolennikiem hormonów.Wkładka to koszt 1000 więc zostają prezerwatywy.Nie wiem co robić.
 
reklama
Do góry