reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Hej dziewczyny, ja pol dnia szykowalam ciuszki dla malej do wyprania, przewertowalam piwnice pawlacze i kartony i wyszlo tego z 3 pelne pralki a to tylko male rozmiary do 62, ja dzis po dlugim spacerze, bo siostrzyczka chora to przeszlismy sie do rodzinnej i okazalo sie ze angina, bardzo zmeczona jestem wiec po obiadku odpoczywam z moim P i czekam na pierwsza ture prania zeby rozwiesic :)
 
reklama
erzsebeth zdrówka dla małej.
Już pierzecie ciuszki?
Ja zamierzam to zrobić na gotowe w okolicach końca maja/początku czerwca
 
Kati, ja mam duzo rzeczy po tej wlasnie trzyletniej siostrze zbieralam je tak na wszelki wypadek i akurat sie przydadza, a ze ona ma juz trzy lata to te male ciuszki gromadzilismy ten caly czas w szczelnie pozamykanych workach w piwnicy i w kartonch w domu i to wszystko zakurzone a ze ja troche teraz dokupilam to zeby pochowac do szafy to chce wyprac bo chociaz one wszystkie takie zadbane i czyste to nieswieze, narazie tylko piore bez prasowania bo przed porodem i tak je raz jeszcze wrzuce do pralki dla odswiezenia i wtedy to bede miala prasowania na pare dni :)
 
dziękuję za kciuki :tak:

wyszliśmy do domu:tak:

Zrobili usg jeszcze brzuszka morfologie i wypisali do domu ale dalej ma brać antybiotyk

Avalka- miałam bardzo dobre warunki trafiła nam się pusta sala ( jedyny na oddziale z angina więc musiał być oddzielnie) On miał łóżeczko a ja spałam na zwykłym łóżku szpitalnym obok
 
Ja jeszcze ciuszków nie piore, zwłaszcza że na majówke planujemy malowanie, mysle że będę prać pod koniec maja gdy sie z wszystkim ogarnę. Póki co składuję :) W piwnicy mam sporo, ale tak od rozmiaru 68-74 bo wcześniejsze wszystko rozdałam-musze sie jednak do pościeli dokopać bo nie wiem czy coś potrzeba wiecej.

Mamapatryka, dobrze ze już w domu, i w sumie fajnie ze warunki dobre. nie mam takich doswiadczeń, zdarzało mi sie być samej na sali, ale nikt by nie pozwolił sie do łóżka położyć obok i pościel używać. raz jedynie gdy byliśmy same mogłam spać z małą w jednym łóżku a na podłodze tatuś kimał,bo byliśmy daleko od domu (i to tylko w sekrecie z pielegniarka,która miała dyżur i sama to zaproponowała bo takiego zwyczaju nie było).

Co do rodzeństwa, to ja nie mam książeczek, mała cieszy sie na siostre, choć była przekonana że bedzie brat (tata tak chciał syna że jej wręcz wmówił ze chłopiec będzie :p ). Zadaje pytania typu skad sie wzieła, jak wyjdzie itd... Gadam z nią że bycie starszą siostrą jest super że ona juz tyle potrafi, to mówi że bedzie dzidzie uczyc itd. Jak na razie jest pozytywnie :)

Dziewczyny, czy tylko ja odczuwam nieco boleśnie spinanie podbrzusza? Nie jest to może codziennie ale prawie (od tygodnia).
 
Ja tez mam takie uczucie ze wybrzuszenie robi sie na brzuchu i delikatnie pobolewa ale mi sie wydaje ze to dzidzia sie tak wypycha i akurat cos uciska
 
erzsebeth zdrówka dla małej.
Już pierzecie ciuszki?
Ja zamierzam to zrobić na gotowe w okolicach końca maja/początku czerwca
Ja też jakoś tak :)

Ja właśnie nie piłam w 1 trymestrze, potem bolał mnie żołądek ale tak od dwóch tygodni mi smakuje i czytałam właśnie, ze kawa rozpuszczalna jest niezdrowa a najzdrowsza właśnie z ekspresu ciśnieniowego. Ja mam taki zwykły z Saeco
Ekspres Saeco Via Veneto de Luxe RI9345/01 - Opinie i ceny na Ceneo.pl
ale kawa dobra ;-) piłam wczoraj świeżo mieloną Lavazze u brata mmmmniam muszę zakupić
Angi ja wizytę mam w środę a połówkowe w czwartek
Ja kupuję albo Lavazze albo Dallmayr.
Mam Siemensa Eq5 macchiato plus - sam mieli kawę (więc jest świeżutka) no i co dla mnie było musem sam spienia mleko - tzn podłączam rurkę do kartonika i wychodzi już moje ukochane cappuccino :) Minus to jego gabaryty :/ Miałam wcześniej podobny do twojego, z tą ręczną łyżką i niestety z tym osobnym mieleniem kawy i spienianiem mleka osobno jakoś dla mnie było za dużo roboty i stał nieużywany - teraz ma go moja mama, która pije czarną kawę więc pieniacz nie potrzebny.
 
Hmm....nie chodziło mi o kulke, ja mam wrazenie jakby juz Braxton-Hicks mnie dopadł i że to skurcze przepowiadające. Podbrzusze robi sie twarde, bolesne i jakby je ktoś ściskał.
 
reklama
Do góry